Velké spotřebiče / Varné desky
Whirlpool WF S3660 CPNE
EAN13: 80034376425249779 Kč (nebo 10 549 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 697,18 Kč (1 131,31 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 9,4 kg |
| Hmotnost | 9,4 kg |
| Vestavný | ano |
| Barva | černá |
| Ovládání | dotykové |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Příkon (elektřina) | 7200 W |
| Průměr varné zóny 4 | 145 mm |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Prodlužovací zóna | ano |
| Flexibilní velikost varné zóny 1 (š × h) | 370 x 200 mm |
| Wok hořák | ne |
| Flexi zóna | ano |
| Funkce Boost | ano |
| Počet funkcí Boost | 4 |
| Počet stupňů výkonu | 20 |
| Funkce uchování teploty | ano |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Dotykové | |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | ano |
| Časovač | ano |
| Indikátor zbytkového tepla | ano |
| ano | |
| Automatické vypnutí | ne |
| Dětský zámek | ano |
| LED indikátory | Výkon |
| Zabudovaná kapuce | ne |
| Průměr varné zóny 3 | 210 mm |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 / 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| 230 V | |
| Proud | 31,3 A |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Velikost varné zóny 2 (š × h) | 190 x 200 mm |
| 590 mm | |
| Velikost varné zóny 1 (š × h) | 190 x 200 mm |
| 510 mm | |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| 54 mm | |
| Hmotnost | 9,4 kg |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Instalační šířka oddílu | 56,2 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 48 cm |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| 4 zóna/zón | |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Šířka varné desky | 60 cm |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Černá | |
| Výška | 5,4 cm |
| Hloubka | 51 cm |
| Šířka | 59 cm |
Popis produktu
Díky unikátní povrchové úpravě CleanProtect™ můžete varnou desku bez námahy čistit pouze nastříkáním vody na povrch*. 4 indukční varné zóny. Technologie varných zón FlexiCook, která umožňuje spojit více zón do jedné pro větší hrnce a pánve. Slider pro snadné ovládání spotřebiče.