Velké spotřebiče / Pračky
Whirlpool FFWDD 1076258 BV EU
EAN13: 800343763602813 049 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 2 264,71 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 75 kg |
| Hmotnost | 73,4 kg |
| Vestavný | ne |
| Barva | bílá |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 60,5 cm |
| Výška | 85 cm |
| Nastavitelná teplota | ano |
| Automatický dávkovací systém | ne |
| Invertorový motor | ano |
| Kapacita bubnu | 10 kg |
| Kapacita sušení | 7 kg |
| Maximální otáčky | 1600 ot/min |
| Hlučnost | 80 dB |
| Účinnost odstřeďování | A |
| Kapacita praní | 10 kg |
| Doba cyklu praní | 239 min |
| Doba cyklu praní a sušení | 590 min |
| Mycí programy | Bílá |
| Bavlna | |
| Vlna | |
| Umělé hmoty | |
| Eko | |
| Džíny/denim | |
| Máchání a odstřeďování | |
| Programy sušení | Pára |
| Funkce Aquastop | ne |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Objem bubnu | 71 l |
| Funkce proti pomačkání | ne |
| Třída hlukových emisí | C |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | ano |
| Hlučnost při odstřeďování | 80 dB |
| Úroveň hluku (při točení) | 80 dB |
| Zbytková vlhkost | 44% |
| SMART | ne |
| Technologie převodníku | ano |
| Délka šňůry | 1,2 m |
| Nastavitelné nohy | ano |
| Zbývající čas indikace | ano |
| Tlačítko zap/vyp | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Program praní - alergie | ne |
| Parní program | ano |
| Třída energetické účinnosti (praní) | B |
| Třída energetické účinnosti (praní a sušení) | E |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba vody při praní | 52 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (praní) | 59 kWh |
| Spotřeba vody při praní a sušení | 66 l |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení) | 414 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba | 1850 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Hmotnost | 73,4 kg |
| Skleněný průzor | ano |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | ano |
| Otočné | |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Barva dveří | Černá |
| Uchycení dveří | Levý |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Mycí programy | Máchání a odstřeďování |
| Bílá | |
| Typ ovládání | Otočné |
| knoflíky | |
| Plnění | přední |
Popis produktu
Vynikající kapacita praní 10,0 kg. 1 600 ot. min, Exkluzivní technologie 6. SMYSL, která neustále monitoruje vlhkost uvnitř bubnu, chrání vaše oblečení a poskytuje ideální výsledky praní a sušení.