Velké spotřebiče / Mikrovlnné trouby
Whirlpool WMN14BW
EAN13: 80034373973879009 Kč (nebo 9689 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 563,55 Kč (1 039,17 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ano |
| Barva | bílá |
| Výška | 38,2 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| Šířka | 59,5 cm |
| Ovládání | dotykové |
| Vnitřní kapacita | 23 l |
| Počet stupňů výkonu | 4 |
| Otočný talíř | ano |
| Vestavěný displej | ano |
| Výkon grilu | 1100 W |
| Výkon trouby | 800 W |
| Vaření v páře | ne |
| Konvekční vaření | ne |
| Instalační šířka oddílu | 580 mm |
| Instalační výška oddílu | 380 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 550 mm |
| Funkce grilování | ano |
Popis produktu
mikrovlnná trouba; objem 22 l; mikrovlnný výkon 750 W; výkon grilu 700 W; 4 úrovne ohřevu; otočný talíř o průměru 25 cm; 1. Crisp; 2. Gril; 3. JetDefrost; tlačítka; digitální displej; signál při ukončení procesu; 38,2x59,5x32 cm