Velké spotřebiče / Mikrovlnné trouby
Whirlpool WMN464BX
EAN13: 80034373972199009 Kč (nebo 9689 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 563,55 Kč (1 039,17 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ano |
| Typ produktu | Kombinovaná mikrovlnná trouba |
| Barva | černá |
| Nerezová ocel | |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Vnitřní kapacita | 22 l |
| Výkon trouby | 750 W |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Výkon grilu | 700 W |
| Typ grilu | Křemíkový gril |
| Počet stupňů výkonu | 4 |
| Uchycení dveří | Levý |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Otočný talíř | ano |
| Velikost otočného talíře | 25 cm |
| Vestavěný displej | ano |
| Typ displeje | LCD |
| Hodiny | ano |
| Typ hodin | Elektronický |
| Časovač | ano |
| Dětský zámek | ano |
| Barva dveří | Černá |
| Délka šňůry | 1,35 m |
| Funkce grilování | ano |
| Automatické rozmrazování | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Šířka | 59,5 cm |
| Hloubka | 32 cm |
| Výška | 38,2 cm |
| Instalační šířka oddílu | 55,6 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 30 cm |
| Instalační výška (min) | 36 cm |
| Instalační výška (max) | 36,5 cm |
Popis produktu
mikrovlnná trouba; objem 22 l; mikrovlnný výkon 750 W; výkon grilu 700 W; 4 úrovne ohřevu; otočný talíř o průměru 25 cm; 1. Crisp; 2. Gril; 3. JetDefrost; tlačítka; digitální displej; signál při ukončení procesu; 38,2x59,5x32 cm