Velké spotřebiče / Pračky
Whirlpool WAM 97WB EE
EAN13: 800343706686312 949 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 2 247,35 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 74 kg |
| Hmotnost | 73 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | A |
| Plnění | přední |
| Výška | 84,5 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Parní program | ano |
| Program praní - alergie | ano |
| Automatický dávkovací systém | ano |
| Hlučnost | 75 dB |
| Invertorový motor | ano |
| Hlučnost při odstřeďování | 75 dB |
| Funkce Aquastop | ne |
| SMART | ano |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Kapacita bubnu | 9 kg |
Popis produktu
pračka s předním plněním, energetická třída A; 9 kg prádla, maximální hlučnost 75 dB; 1400 ot/min; 15 programů; 1. Steam Refresh; 2. technologie 6. SMYSL ; 3. HomeWhiz aplikace 4. Rychlý program Rapid 28; 5. čištění bubnu; 6. ochrana proti pokrčení; 7. odložený start, 84,5x60x58 cm