Péče o tělo / Zastřihovače
Braun series X - pánsky zastrihovač
EAN13: 80010909410151009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 175,11 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Minimální délka vlasů | 1 mm |
| Maximální délka vlasů | 3 mm |
| Přesnost úrovní | 1 mm |
| Suché i mokré holení | ano |
| Přesný zastřihovač | ano |
| Omyvatelný | ano |
| Voděodolný | ano |
| Barva | černá |
| Bezkabelový | ano |
| Země původu | Čína |
| Materiál ostří | Nerezová ocel |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Nabíjecí | ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Nikl-metal hydridová (NiMH) | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Doba provozu | 45 min |
| Šířka | 5,6 cm |
| Hloubka | 125,5 mm |
| Výška | 22 cm |
| Hmotnost | 0,295 kg |
| Šířka balení | 165 mm |
| Hloubka balení | 235 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Hmotnost včetně balení | 355 g |
| Typ balení | Krabice |
| Počet nástavců | 3 |
| Ochranný kryt | ano |
| Úložné pouzdro | ano |
| Použití | Vousy |
Popis produktu
Braun Zastřihovač vousů Series X XT3100