TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Roadstar SB-820BT Soundbar
EAN13: 76218000332461009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 5 Kč
DPH celkem: 175,12 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,3 kg |
| Hmotnost | 0,95 kg |
| Šířka | 26,8 cm |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Hmotnost hlavní jednotky | 471 g |
| Dálkový ovladač | ne |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| HDMI vstup | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| USB port | ano |
| RMS výkon | 72 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
| Bluetooth | ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
Popis produktu
HI FI STEREO, Bluetooth 2.0, USB/TF přehrávač, 3,5mm Aux - In, RCA koaxiální vstup, DC IN USB-C, USB/TF, DC 5V, vestavěná dobíjecí baterie 2200 mAh, kabel Aux-In, kabel USB-C, 72 W