Péče o tělo / Dámské holicí strojky a depilátory
Braun Silk·épil 5, Epilátor Pro Snadné O
EAN13: 75004352250691409 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 244,53 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Růžová | |
| Počet pinzet | 28 pinzeta/pinzety |
| Technologie pinzety | MicroGrip |
| Holicí strojek | ano |
| Zastřihovač | ano |
| Omyvatelný | ano |
| Vhodné pro krátké vlasy | ano |
| Suché i mokré použití | ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Funkce masáže | ano |
| Odnímatelná holicí hlava | ano |
| Hlavice zastřihovače chloupků | ano |
| Minimální délka vlasů | 0,5 mm |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Lithium-Ion (Li-Ion) | |
| Doba nabíjení | 1 h |
| Doba provozu | 40 min |
| Nabíjecí | ano |
| Šířka | 18 cm |
| Hloubka | 6,5 cm |
| Výška | 19,7 cm |
| Hmotnost | 0,553 kg |
| Šířka balení | 275 mm |
| Hloubka balení | 190 mm |
| Výška balení | 113 mm |
| Hmotnost včetně balení | 641 g |
| Čisticí kartáč | ano |
Popis produktu
Braun Silk·épil 5, Epilátor Pro Snadné Odstraňování Chloupků, 5-000