Velké spotřebiče / Myčky
Electrolux EEA27600L
EAN13: 733339412559614 059 Kč (nebo 15 259 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 2440 Kč (1 639,48 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ano |
| Umístění přístroje | Plně vestavěné |
| Velikost produktu | Plná velikost (60 cm) |
| Připraveno na zakázkové panely | ano |
| Barva dveří | – |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| S panelem | ano |
| Typ displeje | LED |
| Délka šňůry | 1,8 m |
| Délka přívodní hadice | 1,8 m |
| Délka výpustní hadice | 1,6 m |
| Přítok vody | Horký |
| Studený | |
| Nastavitelná výška horního koše | ano |
| Typ příborové přihrádky | Košík |
| Uchycení dveří | Posunovací |
| Počet sad | 13 jídelních sad |
| Počet programů | 6 |
| Třída hlukových emisí | B |
| Hlučnost | 43 dB |
| Mycí programy | Rychlý |
| 90 min | |
| Eko | |
| AutoSense | |
| Quick 30min | |
| Máčení | |
| Systém sušení | AirDry |
| Výkon sušení | B |
| Doba cyklu | 160 min |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Technologie převodníku | ano |
| Energetická třída | A |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie na cyklus | 0,534 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 10,9 l |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 53 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,05 W |
| Vstupní střídavé napětí | 200-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 31,9 |
| Index účinnosti mytí (EU 2017/1369) | 1,121 |
| Index účinnosti sušení (EU 2017/1369) | 1,061 |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hmotnost | 37,3 kg |
| Šířka balení | 635 mm |
| Hloubka balení | 680 mm |
| Výška balení | 870 mm |
| Hmotnost včetně balení | 39 kg |
| Ovládání | dotykové |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 53 kWh |
| Mycí programy | Máčení |
| Instalační hloubka oddílu | 560 mm |
| Rychlý | |
| Funkce Aquastop | ne |
| Funkce AquaSensor | ne |
| Ochrana skla | ne |
| Senzor naplnění | ne |
| Automatické otevírání dveří | ano |
| Třída účinnosti mytí | - |
| Třída účinnosti sušení | - |
| Dávkovací asistent | ne |
| Automatická detekce mycího prostředku | ne |
| Samočisticí filtr | ne |
| Dětský zámek | ne |
| Podlahový světelný indikátor | ano |
| Indikátor soli | ano |
| Indikátor leštidla | ano |
| Vnitřní osvětlení | ne |
| Ochrana proti přetečení | ne |
| Nastavitelné umístění koše | ne |
| Spotřeba vody na jeden cyklus | 3979 l |
| Instalační šířka oddílu | 600 mm |
| Instalační výška oddílu | 900 mm |
Popis produktu
Myčka nádobí - plně integrovaná 60 cm; Electrolux 300 AirDry EEA27600L; Šířka (cm): 60; Technologie: AirDry; En.třída: A; Počet sad: 13; Počet programů/teplot: 5 / 2; Spotřeba vody (l): 10,9; Hlučnost (dB): 43; Satelitní rameno: Ne; Příborová zásuvka: Ne; SoftGrips: Ne; Vnitřní osvětlení: Ne; Rozmě