Velké spotřebiče / Sušičky prádla
Electrolux EW9D787KCC
EAN13: 733339405703323 179 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 105 Kč
DPH celkem: 4 022,80 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 51 kg |
| Hmotnost brutto | 53 kg |
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | A |
| Šířka | 59,6 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 65,9 cm |
| Třída účinnosti sušení | A |
| Dětský zámek | ano |
| Samočisticí | ne |
| SMART | ano |
| Zbývající čas indikace | ano |
| Vnitřní osvětlení bubnu | ano |
| Časovač odloženého startu | ne |
| Hlučnost | 61 dB |
| Roční spotřeba energie | 73 kWh |
| Kapacita prádla pro sušení | 8 kg |
| Uchycení dveří | Měnitelné |
| Vestavěný displej | ano |
| Systém sušení | Kondenzační |
Popis produktu
Sušička prádla; PerfectCare; Konektivita: Ano; En. třída: A; Kapacita sušení (kg): 8; Způsob sušení: Tepelné čerpadlo; Hlučnost (db): 61; Vnitřní osvětlení bubnu: Ano;úspora času: Ano; Outdoor program: Ano; Programy pro vlnu a hedvábí: Ano; Woolmark: Green; VxŠxHxH (mm): 850x596x636x659