Velké spotřebiče / Pračky
Electrolux EW7TN13372C
EAN13: 733254381572214 169 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 2 459,09 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | C |
| Plnění | vrchní |
| Výška | 89 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| SMART | ne |
| Invertorový motor | ano |
| Program praní párou | ano |
| Hlučnost | 79 dB |
| Funkce Aquastop | ne |
| Maximální otáčky | 1300 ot/min |
| Kapacita bubnu | 7 kg |
Popis produktu
Pračka vrchem plněná; Electrolux EW7TN13372C SteamCare® 700; Hlavní technologie: SteamCare®; En, třída: C; Kapacita praní (kg): 7; Otáčky za minutu: 1300; Hlučnost odstřeďování (db): 79; Aqua control: Ano; Parní programy: Ano; Time Manager/úspora času: Ano; Antialergický program: Ano; Rychlý program: Ano; Woolmark: Green; Rozměry VxŠxHxH max, (mm): 890x400x600x600; Motor: Ökoinvertor motor se zárukou 10 let; Displej: Střední LED displej; Odložený start: Ano; Soft Opening: Ano;5 let záruka na cel