Malé spotřebiče / Vysávání / Podlahové vysavače
Electrolux EUOC94DB
EAN13: 73325437766274969 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 862,39 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Hmotnost | 7,81 kg |
| Maximální příkon | 700 W |
| Regulace výkonu | Mechanický |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 5 l |
| Vzduchový filtr | Permanentní |
| Hlučnost | 66 dB |
| Délka kabelu | 9 m |
Popis produktu
Sáčkový vysavač UltraOne , 4x "A", příkon 700 W, Omyvatelný filtr Allergy Plus™, teleskopické trubky Aeropro, délka přívodního kabelu 9m, akční rádius 12m, indikátor filtru, hubice FlowMotion Silent, integrované příslušenství 3v1 (kartáček, štěrbinová hubice, hubice na čalounění).