Velké spotřebiče / Myčky
Electrolux 600 FLEX EES42210IX
EAN13: 733254373105314 459 Kč (nebo 15 639 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 69 Kč
DPH celkem: 2 509,42 Kč (1 680,19 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ano |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Nerez | |
| Typ ovládání | knoflíky |
| S panelem | ano |
| Přítok vody | Studený |
| Teplý | |
| Počet sad | 9 jídelních sad |
| Hlučnost | 44 dB |
| Třída účinnosti sušení | A |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Funkce Aquastop | ne |
| Funkce AquaSensor | ano |
| Ochrana skla | ano |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Senzor naplnění | ne |
| Automatické otevírání dveří | ano |
| Dávkovací asistent | ne |
| Automatická detekce mycího prostředku | ne |
| Ochrana proti přetečení | ano |
| Samočisticí filtr | ne |
| Dětský zámek | ne |
| Nastavitelné umístění koše | Vrchní |
| Podlahový světelný indikátor | ne |
| Vnitřní osvětlení | ne |
| Indikátor leštidla | ano |
| Indikátor soli | ano |
| Energetická třída | E |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 197 kWh |
| Spotřeba vody na jeden cyklus | 2772 l |
| Šířka | 44,6 cm |
| Hloubka | 57 cm |
| Výška | 81,8 cm |
| Instalační šířka oddílu | 450 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 550 mm |
| Instalační výška oddílu | 820 mm |
| 160min | |
| Typ displeje | LED |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Délka přívodní hadice | 1,5 m |
| Délka výpustní hadice | 1,5 m |
| Nastavitelná výška horního koše | ano |
| Typ příborové přihrádky | Košík |
| 9 jídelních sad | |
| Počet programů | 8 |
| Třída hlukových emisí | B |
| 44 dB | |
| Mycí programy | Auto |
| Rychlý | |
| 90 min | |
| Eko | |
| 60min | |
| Systém sušení | AirDry |
| Výkon sušení | B |
| Počet teplotních nastavení | 4 |
| Doba cyklu | 240 min |
| Odložený start | 24 h |
| Funkce Aquastop | ano |
| ne | |
| Technologie převodníku | ano |
| Nastavitelné nohy | ano |
| Nastavení nohou | 8 cm |
| Zbývající čas indikace | ano |
| knoflíky | |
| E | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie na cyklus | 0,704 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 9,9 l |
| ano | |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 70 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 55,9 |
| Index účinnosti sušení (EU 2017/1369) | 1,061 |
| 446 mm | |
| 570 mm | |
| Černá | |
| 818 mm | |
| Hmotnost | 33,9 kg |
| 45 cm | |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| 550 mm | |
| Instalační výška (min) | 82 cm |
| Instalační výška (max) | 90 cm |
| Barva kontrolního panelu | Nerezová ocel |
| Barva dveří | – |
| Připraveno na zakázkové panely | ano |
| Velikost produktu | Úzká (45 cm) |
| Umístění přístroje | Plně vestavěné |
| Spotřeba | 1950 W |
| 450 mm | |
| 820 mm | |
| Instalační šířka oddílu | 45 cm |
| 55 cm |
Popis produktu
Myčka nádobí - s panelem 45 cm; En. Třída: E; Spotřeba energie/100 cyklů (kWh): 70; Kapacita sad nádobí: 9; Spotřebavody na cyklus (l): 9,9; Doba programu (h:min): 4:00; Třída hlučnosti: B; Hlučnost (dB): 44