Malé spotřebiče / Vaření / Topinkovače
Electrolux E7T1-6BP
EAN13: 73325437238671379 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 239,33 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,93 kg |
| Hmotnost brutto | 2,46 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 980 W |
| Úložný prostor pro kabel | ano |
| Funkce tepla | ano |
| Tlačítko zastavení/zrušení | ano |
| Vyjímatelná miska na drobky | ano |
| Počet krajíců | 2 krajíců |
| Délka šňůry | 0,75 m |
| Šířka | 183,2 mm |
| Hloubka | 200,5 mm |
| Výška | 314,2 mm |
| Hmotnost | 1,93 kg |
| Automatické rozmrazování | ano |
| Počet slotů | 2 |
Popis produktu
EXPLORE 7 Topinkovač -, příkon: 980W, 7 opékacích programů, miska na drobky s tlačítkem, funkce ohřívání a rozmrazení. Poklička proti prachu