Malé spotřebiče / Vysávání / Podlahové vysavače
Electrolux PD82-4MB světle modrá
EAN13: 73325436938945499 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 954,38 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 8,7 kg |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka | 30 cm |
| Barva | modrá |
| 57 dB | |
| 5000 g | |
| Tvrdá podlaha | |
| Hlučnost | 57 dB |
| Maximální příkon | 600 W |
| Pracovní dosah | 12 m |
| Délka šňůry | 9 m |
| Indikátor plné nádoby na prach | ano |
| Pomoc pro odložení/uskladnění | ano |
| Správné použití | Domácí |
| Počet filtrů | 12 |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Hmotnost | 5 kg |
| Čisticí povrchy | Koberec |
| Délka kabelu | 9 m |
| Omyvatelný filtr | |
| Vzduchový filtr | Hygienický filtr |
| Modrá | |
| 3,5 l | |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Prachový sáček | |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Vysávání | Suchý |
| Model | Cylindrový |
| Regulace výkonu | Elektronický |
| Roční spotřeba energie | 21,8 kWh |
| 600 W | |
| Výška | 23,8 cm |
| Hloubka | 44,2 cm |
| Vzduchový filtr | Omyvatelný filtr |
| Hygienický filtr |
Popis produktu
sáčkový vysavač, příkon 500 W, omyvatelný filtr E12, 12m akční rádius, hlučnost 57 dB, automatická regulace výkonu, objem prachového sáčku 3,5 l, snadné přenášení, příslušenství: hubice OneGo Power Clean,parketová hubice, nesené příslušenství 3 v 1, 2 prachové sáčky, světle modrá