Velké spotřebiče / Varné desky
ELECTROLUX EIS 62443
EAN13: 733254363768314 009 Kč (nebo 14 469 Kč s montáží)
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 2 431,32 Kč (1 551,31 Kč s montáží)
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 9 kg |
| Vestavný | ano |
| Barva | černá |
| Výška | 4,4 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Ovládání | dotykové |
| Průměr extra velké vysokorychlostní varné zóny | 21 cm |
| Indikátor zbytkového tepla | ano |
| Wok hořák | ne |
| Počet funkcí Boost | 4 |
| Funkce Boost | ano |
| Výkon velké varné zóny v režimu Boost | 3700 W |
| Výkon pozvolné varné zóny v režimu Boost | 2500 W |
| Výkon běžné varné zóny v režimu Boost | 2800 W |
| Barva rámečku | Bez rámečku |
| Flexi zóna | ano |
| Počet stupňů výkonu | 14 |
| Funkce Hob²Hood | ano |
| Funkce uchování teploty | ne |
| Funkce kontroly varu | ano |
| Průměr velké varné zóny | 18 cm |
| Umístění ovládání | Vpravo nahoře |
| Vestavěný displej | ano |
| Časovač | ano |
| Typ časovače | Digitální |
| Extra velká vysokorychlostní varná zóna | 2300 W |
| Dětský zámek | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Příkon (elektřina) | 7200 W |
| Velká varná zóna | 1800 W |
| Průměr běžné varné zóny | 14,5 cm |
| Běžná varná zóna | 1400 W |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Instalační šířka oddílu | 560 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 490 mm |
| Instalační výška oddílu | 44 mm |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Materiál povrchu | Keramický |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Výkon varné zóny 1 | 1400 W |
| Průměr varné zóny 1 | 145 mm |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 1 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 2500 W |
| Typ varné zóny 2 | Velký |
| Průměr varné zóny 2 | 210 mm |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 3700 W |
| Výkon varné zóny 2 | 2300 W |
| Typ varné zóny 3 | Pravidelný |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 2800 W |
| Výkon varné zóny 3 | 1800 W |
| Typ varné zóny 4 | Mírný var |
| Umístění varné zóny 4 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Průměr varné zóny 4 | 180 mm |
| Výkon varné zóny 4 | 1800 W |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 2800 W |
| Forma rámečku | Úkos |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Typ varné zóny 1 | Pravidelný |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240V/400 |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| 560 mm | |
| 49 cm | |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Šířka varné desky | 60 cm |
Popis produktu
Indukční technologie pro rychlé vaření; Funkce spojování varných ploch; Digitální dotykové ovládání; Hob2Hood s možností propojení s odsavačem par; Funkce SenseBoil s detekcí varu vody a automatickou regulací výkonu; Ukazatel pro každou varnou zónuVarná deska je vybavena dětským zámkem; Funkce PowerBoost pro maximální výkon; Barva: černáŠířka 60 cm