Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
MERCUSYS WiFi AX1800 Halo H70X (3-pack)
EAN13: 69579390007522899 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 503,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,43 kg |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Výrobce | TP-LINK |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| 802.11a | |
| 802.11b | |
| 802.11g | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK |
| WPA2-PSK | |
| WPA3 | |
| Podpora PoE | ne |
| Provedení antény | interní |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| Barva | bílá - šedá |
| Rozměry | 128 × 83,7 × 81 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Balení | 3-pack |
| 802.11ac | |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 574 (2,4GHz), 1201 (5GHz) |
| Použití v exteriéru | ne |
| 802.11n | |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 23 |
| Použití v interiéru | ano |
| Citlivost (dBm) | -96 (6 Mbps, 2.4 GHz), -95 (6 Mbps, 5 GHz) |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Provedení | samostatně stojící |
| Šifrování | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| RJ-45 (počet) | 3 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax, 802.11k/v/r |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11ax |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1201 Mbit/s |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| SKUPINA_VARIANT | TP-Link_Halo_H70X |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Wi-Fi | ano |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi mesh systém AX1800 s Wi-Fi 6, rychlost 1 201 Mb/s v pásmu 5 GHz + 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz, plynulé přepínání mezi připojenými zařízeními, až 150 zařízení,3× Gigabit Ports