Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
MERCUSYS MR80X WiFi Dual Band Router
EAN13: 69579390006461009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 175,12 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,86 kg |
| Hmotnost | 0,56 kg |
| Barva | černá |
| Podpora DMZ | ano |
| 3G | ne |
| DHCP server | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 2402 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 574 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11ax | |
| Přesměrování portu | ano |
| Aktivace portů | ano |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Bezdrátové rádio | ano |
| Server VPN | PPTP |
| OpenVPN | |
| Podpora VPN | OpenVPN |
| PPTP supported | |
| DHCP klient | ano |
| 4G | ne |
| 5G | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| USB port | ne |
| Napájecí konektor | ano |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WEP | |
| WPA2 | |
| Port Triggering | |
| Firewall | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Zabezpečení firewallem | IP and MAC Address Binding |
| SPI Firewall | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Překlad síťové adresy (NAT) | ano |
| Funkčnost NAT | UPnP |
| DMZ | |
| Port Forwarding | |
| WPA3 | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 3000 Mbit/s |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Stolní router |
| LED indikátory | LAN |
| WAN | |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Konstrukce antény | Externí |
| Úroveň zisku antény (max) | 5 dBi |
| Počet antén | 4 |
| Typ zdroje | AC |
| Externí napájecí adaptér | ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Výška | 41,7 mm |
| Šířka | 208,8 mm |
| Hloubka | 171,6 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Použití v interiéru | ano |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Zabezpečení WEP | ano |
| LAN | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Použití v exteriéru | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Podpora microSD karet | ne |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Podpora PoE | ne |
| Výrobce | TP-LINK |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| AI překlad | Přeloženo |
| Displej | ne |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 3G | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Slot na SIM kartu | ne |
| DSL WAN | ne |
| Ethernet WAN | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| RJ-45 (počet) | 4 |
| Rozměry | 208,8 × 171,6 × 41,7 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Síťové standardy | IEEE 802.11ac |
| IEEE 802.11a | |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Popis produktu
Dual band Wi-Fi 6 router AX3000, rychlost2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2.4 GHz), 1× Gigabit WAN Port + 3× Gigabit LAN Ports