Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
MERCUSYS MR70X WiFi Dual Band Router
EAN13: 6957939000509959 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 166,44 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,83 kg |
| Hmotnost | 0,84 kg |
| Barva | černá |
| WPA3 | |
| Typ antény | Externí |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) | |
| LED indikátory | Výkon |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1201 Mbit/s |
| 1800 Mbit/s | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11ax |
| 802.11ac | |
| 802.11a | |
| 802.11b | |
| 802.11g | |
| Základní materiál | Plast |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 574 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1201 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| VPN Passthrough | ano |
| 3G | ne |
| 4G | ne |
| 5G | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| USB port | ne |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Technologie MU-MIMO | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK |
| WPA2-PSK | |
| DSL WAN | ne |
| Typ produktu | Stolní router |
| 802.11n | |
| Slot na SIM kartu | ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LAN | |
| WLAN | |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Úroveň zisku antény (max) | 5 dBi |
| Odnímatelná anténa | ne |
| Zabudovaný procesor | ano |
| Typ zdroje | AC |
| Displej | ne |
| Použití v interiéru | ano |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| RJ-45 (počet) | 4 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Podpora 3G | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Podpora microSD karet | ne |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Podpora PoE | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| Rozměry | 208,8 × 171,6 × 41,7 mm |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Ethernet WAN | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11ax | |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Šifrování/zabezpečení | WPA3 |
| WPA-PSK |
Popis produktu
AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6 Router, rychlost 574 Mbps na 2.4 GHz + 1201 Mbps na 5 GHz, 4x externí antény, 3x Gigabit LAN Ports, 1x Gigabit WAN Port, Router/Access Point Mode, WPS/Reset Button, IPTV, IPv6, Smart Connect, Beamforming, MU-MIMO, rodičovská kontrola, VPN Server, WPA3, BSS Color, TWT