Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
MERCUSYS MR50G WiFi Dual Band Router
EAN13: 6957939000493909 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 157,76 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,74 kg |
| Hmotnost brutto | 0,74 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 4,5 cm |
| DHCP server | ano |
| IEEE 802.11g | |
| 1300 Mbit/s | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| 802.11ac | |
| 802.11n | |
| 802.11b | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 600 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1300 Mbit/s |
| Ethernet WAN | ano |
| DSL WAN | ne |
| Slot na SIM kartu | ne |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| LAN (RJ-45) | |
| IEEE 802.11n | |
| Přesměrování portu | ano |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Bezdrátové rádio | ano |
| 3G | ne |
| 4G | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| USB port | ne |
| Bezdrátové statistiky | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Technologie MU-MIMO | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK |
| WPA2-PSK | |
| WPA-PSK | |
| Firewall | ano |
| Zabezpečení firewallem | IP and MAC Address Binding |
| Podpora DMZ | ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Přenosný router |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1900 Mbit/s |
| Dodávané kabely | AC |
| Hmotnost včetně balení | 760 g |
| Včetně antény | ano |
| Návod na použití | ano |
| Konstrukce antény | Externí |
| Počet antén | 6 |
| Typ zdroje | AC |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 1 A |
| Šířka | 175,6 mm |
| Hloubka | 157,2 mm |
| Šířka balení | 349,5 mm |
| Hloubka balení | 267,5 mm |
| Výška balení | 80,5 mm |
| AC adaptér | ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 30 |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| RJ-45 (počet) | 3 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Šifrování | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| LAN | ano |
| Rozměry | 175,6 × 157,2 × 45 mm |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 1300 (5GHz), 600 (2,4GHz) |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| Podpora PoE | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Gigabit LAN | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| Displej | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 3G | ne |
| Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Slot pro SIM | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| 1900 Mbit/s | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1300 Mbit/s |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
Popis produktu
Dvoupásmový WiFi router, rychlost až 1,9 Gb/s (1300 Mb/s v pásmu 5 GHz a 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz), WiFi, 6 antén, 2× LAN, 1× WAN, GLAN, IPv6, MU-MIMO