Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
MERCUSYS MW300RE Extender
EAN13: 6957939000462389 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 67,52 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,478 kg |
| Hmotnost | 0,22 kg |
| Barva | bílá |
| Šířka | 10,1 cm |
| Stručný návod | ano |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Maximální přenosová rychlost WLAN | 300 Mbit/s |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2-PSK | |
| WPA-PSK | |
| WPA2 | |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | ano |
| Počet antén | 3 |
| LED indikátory | ano |
| Certifikace | CE |
| Spotřeba elektrické energie | 3 W |
| Maximální spotřeba energie | 4,3 W |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| 802.11n | |
| Hloubka | 74,8 mm |
| Výška | 75,8 mm |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPS | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Model | Síťový opakovač |
| Šířka balení | 150,5 mm |
| Hloubka balení | 121,5 mm |
| Typ antény | Externí |
| Výška balení | 101 mm |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 20 |
| Spotřeba (W) | 3 |
| Použití v interiéru | ano |
| Gigabit LAN | ne |
| Šifrování | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Výrobce | TP-LINK |
| Použití v exteriéru | ne |
| Hmotnost včetně balení | 250 g |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 300 |
| Rozměry | 101 × 75 × 39 mm |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Podpora PoE | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 - 2500 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Normy | 802.11b/g/n |
| LAN | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| 802.11g | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 300 Mbit/s |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Rychlost přenosu dat | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi extender, rychlost až 300Mb/s v pásmu 2,4 GHz 2 antény