Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
MERCUSYS MW150US WiFi USB Adaptér
EAN13: 6957939000325139 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 24,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,06 kg |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Barva | bílá |
| Windows 7 Profess | |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE |
| USB verze | 2.0 |
| Maximální přenosová rychlost | 150 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| Wi-Fi | ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2-PSK | |
| WPA-PSK | |
| WEP | |
| WPA2 | |
| Interní | ne |
| Konstrukce antény | Vnitřní |
| Anténa | ano |
| Certifikace | RoHS |
| CE | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Enterprise |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Windows 7 Home Basic x64 | |
| Windows 7 Home Premium | |
| Windows 7 Home Premium x64 | |
| Windows 7 Professional | |
| Windows 7 Enterprise x64 | |
| Windows 7 | |
| Rozhraní | USB |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| USB | |
| Windows 7 Home Basic | |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| RoHS | |
| Šířka | 18,9 mm |
| Hloubka | 14,8 mm |
| Výška | 6,8 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 150 mm |
| Hloubka balení | 100 mm |
| Výška balení | 28 mm |
| Hmotnost včetně balení | 56 g |
| Návod na použití | ano |
| Stručný návod | ano |
| Rozsah výkonu vysílání | 0 - 20 dBmW |
| Použití v interiéru | ano |
| LAN | ne |
| Standard Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Šifrování | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Použití v exteriéru | ne |
| Podporované operační systémy | Windows 8.1/8/7/XP |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 150 |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Zabezpečení WEP | ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Zabezpečení WPA3 | ne |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 - 2483,5 MHz |
| Shoda | CE, RoHS |
| Rozměry | 18,9 × 14,8 × 6,85 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi USB adaptér, rychlost až 150 Mb/sv pásmu 2,4 GHz, 1 anténa