Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
MERCUSYS MW301R WiFi N Router
EAN13: 6957939000141329 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 57,10 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,31 kg |
| Hmotnost | 0,28 kg |
| Barva | bílá |
| Podporované síťové protokoly | IPv4 |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (3. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Ethernet WAN | ano |
| DSL WAN | ne |
| Slot na SIM kartu | ne |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Fast Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| Přesměrování portu | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| 3G | ne |
| 4G | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| USB port | ne |
| Slot(y) paměťových karet | ne |
| Napájecí konektor | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WEP |
| WPA | |
| WPA2 | |
| WPA-PSK | |
| WPA2-PSK | |
| 128-bit WEP | |
| 64-bit WEP | |
| 152-bit WEP | |
| WDS | |
| Firewall | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Filtrace | ano |
| Filtrování MAC adres | ano |
| Filtrování IP adres | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| DHCP server | ano |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Wi-fi pásmo | Jednopásmový (2,4 GHz) |
| Typ produktu | Stolní router |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 11 Mbit/s |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Konstrukce antény | Externí |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 54 Mbit/s |
| Možnost aktualizace firmwaru | ano |
| Úroveň zisku antény (max) | 5 dBi |
| Typ zdroje | DC |
| Výstupní napětí | 5 V |
| Výstupní proud | 0,6 A |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Výška | 25,9 mm |
| Šířka | 135,8 mm |
| Hloubka | 93,3 mm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| RJ-45 (počet) | 3 |
| LAN | ano |
| Použití v exteriéru | ne |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| Použití v interiéru | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Podpora microSD karet | ne |
| Podpora PoE | ne |
| Napájení (V) | 5 |
| Standard Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Podpora 3G | ne |
| Normy | 802.11b/g/n |
| Rozměry | 114 × 94 × 26 mm |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Displej | ne |
| Rychlost portů | 100 Mb/s |
| Počet antén | 2 |
| Slot pro SIM | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz |
| Gigabit LAN | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| 802.11b | |
| 802.11n | |
| 802.11g | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 300 Mbit/s | |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Jednopásmový (2,4 GHz) | |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| WEP | |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
Popis produktu
WiFi N Router, rychlost 300 Mb/s, 2× LAN, 1× WAN, 2× anténa, IPv6