TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Hisense AX5140Q
EAN13: 6942351423456Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 9,7 kg |
| Hmotnost brutto | 12,3 kg |
| Šířka | 102 cm |
| Počet DC vstupů | 1 |
| Elektrické připojení | 100-240 V |
| Zvukové dekodéry | Dolby Atmos |
| Zvukové dekodéry | DTS-X |
| Možnost připevnit na zeď | Ano |
| Bezdrátový k subwooferu | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Automatic switch ON | Yes, except for BT, USB |
| Rychlá úvodní stránka | Ano |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Sada pro montáž na zeď |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Dálkové ovládání |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Batteries (2xAAA) |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Kabel HDMI |
| Výstupní výkon soundbaru | 200 W |
| Výstupní výkon systému domácího kina | 600 W |
| Výstupní výkon subwooferu | 280 W |
| BT verze | BT 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Model | AX5140Q |
| Počet optických terminálů | 1 |
| Počet USB (2.0) konektorů | 1 |
| Art.nb. | 20016768 |
| EAN kód | 6942351423456 |
| HDMI2 konektor | HDMI PASS THRU |
| HDMI1 konektor | HDMI2.0 |
| Frekvenční odezva soundbaru | 40 Hz - 20 kHz |
| Frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Silné basy | Ano |
| Série | AX Series |
| Značka | Hisense |
| Systém kanálů | 5.1.4 CH Soundbar |
| Hloubka brutto | 22 cm |
| Výška brutto | 52 cm |
| Šířka brutto | 109 cm |
| Hloubka | 10,9 cm |
| Výška | 5,7 cm |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| RMS výkon | 600 W |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2700 g |
| USB port | ano |
| HDMI vstup | ano |
| Bluetooth | ano |
| Počet přiložených produtků | 4 kusů |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
5.1.4 Multi Channel – Uslyšíte každý detail
Vstupte do pohlcujícího světa prostorového zvuku 5.1.4 s technologiemi Dolby Atmos a DTS:X. Čtyři reproduktory směřující vzhůru vytvářejí ohromující zvukovou scénu, která vás obklopí ze všech stran a přenese vás do samotného středu dění.
Hi-Concerto – Harmonie zvuku v dokonalém souladu
Díky technologii Hi-Concerto spolu obě zařízení dokonale spolupracují a vytvářejí jednoduché domácí kino – bez zbytečných kabelů nebo dalšího hardwaru.Hi-Concerto je kompatibilní pouze s vybranými modely televizorů Hisense.
Room Fitting Tuning – AI promění každé místo v to nejlepší
Optimalizujte zvuk přesně podle konkrétního prostředí vaší místnosti. Díky umělé inteligenci integrované v televizoru Hisense se přizpůsobí každému prostoru a zajistí jedinečný zvukový zážitek s precizní kvalitou zvuku – bez ohledu na to, kde sedíte.Funkce Room Fitting Tuning je dostupná pouze u vybraných modelů televizorů Hisense.
Bezdrátové zadní reproduktory – Prostorový zvuk, který vás obklopí
Vychutnejte si 360stupňový zvuk díky bezdrátovým zadním reproduktorům se dvěma reproduktory směřujícími vzhůru. Zažijte skutečný prostorový zvuk, který vás obklopí ze všech stran i shora.
EzPlay 3.0 – Jeden ovladač pro pohodlné a plynulé ovládání
Ovládejte zvukové režimy svého soundbaru Hisense přímo přes dálkový ovladač televizoru a optimalizujte tak zvuk i dialogy. Díky technologii EzPlay 3.0 se na obrazovce zobrazí aktuální stav bezdrátových reproduktorů v reálném čase. Funkce EzPlay je dostupná pouze u vybraných modelů televizorů Hisense.
AI EQ Mode – Váš zvuk, chytřejší než kdy dřív
Díky pokročilým algoritmům umělé inteligence režim AI EQ eliminuje zkreslení, zvyšuje čistotu a vytváří pohlcující zvukový prostor přizpůsobený každému okamžiku.
Game Pro – Zvuk vítězství
Vstupte do světa her s technologií Game Pro. Nechte se pohltit dynamickým zvukem, který zvýrazní každý pohyb, každou bitvu i každé vítězství. Promění vaše hraní v opravdový epický zážitek.
ConnectLife APP – Uniting sound and life seamlessly
The bridge to a world of extraordinary sound. Easily manage and customize your soundbar, bringing harmony to your music and life with a few taps and swipes.