TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Hisense AX3120Q
EAN13: 6942351423432Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 10,8 kg |
| Hmotnost | 8,4 kg |
| Barva | černá |
| Šířka | 102 cm |
| Hloubka | 10,9 cm |
| Výška | 5,7 cm |
| Šířka brutto | 109 cm |
| Model | AX3120Q |
| HDMI2 konektor | HDMI PASS THRU |
| Virtuální prostorový zvuk | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Země původu | Čína |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| USB port | ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost | 8,4 g |
| Šířka balení | 1090 mm |
| Hloubka balení | 220 mm |
| Výška balení | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,4 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Dálkový ovladač | ano |
| Baterie | ano |
| Kód zboží | 85198100 |
| Průměr wooferu (subwoofer) | 16,5 cm (6.5") |
| Systém kanálů | 3.1.2 CH Soundbar |
| Značka | Hisense |
| Série | AX Series |
| Silné basy | Ano |
| Frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Frekvenční odezva soundbaru | 40 Hz - 20 kHz |
| HDMI1 konektor | HDMI2.1/eARC |
| Automatické vypnutí | ano |
| Počet USB (2.0) konektorů | 1 |
| Počet optických terminálů | 1 |
| Počet DC vstupů | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| BT verze | BT 5.3 |
| Elektrické připojení | 100-240 V |
| Spotřeba energie v pohotovostním režimu | 0.5 W |
| Výstupní výkon systému domácího kina | 440 W |
| Výstupní výkon soundbaru | 200 W |
| Výstupní výkon subwooferu | 240 W |
| Zvukové dekodéry | Dolby Atmos |
| Zvukové dekodéry | DTS-X |
| Možnost připevnit na zeď | Ano |
| Bezdrátový k subwooferu | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Automatic switch ON | Yes, for all |
| Rychlá úvodní stránka | Ano |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Sada pro montáž na zeď |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Dálkové ovládání |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Batteries (2xAAA) |
| RMS výkon subwooferu | 240 W |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Subwoofer součástí | ano |
| Počet reproduktorů | 8 |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Kabel HDMI |
| Art.nb. | 20016767 |
| EAN kód | 6942351423432 |
| Frekvence přechodů | 20000 Hz |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 200 W |
| Kalibrace místnosti pomocí umělé inteligence (AI) | ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | ano |
| DTS:X | |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos |
| RMS výkon | 440 W |
| Zvukové výstupní kanály | 3.1.2 kanály/kanálů |
| Výška brutto | 52 cm |
| Hloubka brutto | 22 cm |
| Wi-Fi | ne |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Bezdrátové připojení | ano |
| HDMI vstup | ano |
| Digitální optický audio výstup | ano |
| Dolby Atmos | |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2900 g |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Audio dekodéry | DTS:X |
Popis produktu
3.1.2 Multi Channel – Uslyšíte každý detail
Vstupte do světa prostorového zvuku 3.1.2 s technologiemi Dolby Atmos a DTS:X, kde vás pohlcující audio obklopí ze všech stran a promění každou scénu v nezapomenutelný zážitek.
Hi-Concerto – Harmonie zvuku v dokonalém souladu
Díky technologii Hi-Concerto spolu obě zařízení dokonale spolupracují a vytvářejí jednoduché domácí kino – bez zbytečných kabelů nebo dalšího hardwaru.Hi-Concerto je kompatibilní pouze s vybranými modely televizorů Hisense.
Room Fitting Tuning – AI promění každé místo v to nejlepší
Optimalizujte zvuk přesně podle konkrétního prostředí vaší místnosti. Díky umělé inteligenci integrované v televizoru Hisense se přizpůsobí každému prostoru a zajistí jedinečný zvukový zážitek s precizní kvalitou zvuku – bez ohledu na to, kde sedíte.Funkce Room Fitting Tuning je dostupná pouze u vybraných modelů televizorů Hisense.
6,5" bezdrátový subwoofer – Hloubka, která vás pohltí
Pociťte basy, které rezonují hlouběji než kdy dřív. Nechte se unést rytmem – dunivé tóny promění váš prostor v dynamické pódium.
EzPlay 3.0 – Jeden ovladač pro pohodlné a plynulé ovládání
Ovládejte zvukové režimy svého soundbaru Hisense přímo přes dálkový ovladač televizoru a optimalizujte tak zvuk i dialogy. Díky technologii EzPlay 3.0 se na obrazovce zobrazí aktuální stav bezdrátových reproduktorů v reálném čase. Funkce EzPlay je dostupná pouze u vybraných modelů televizorů Hisense.
AI EQ Mode – Váš zvuk, chytřejší než kdy dřív
Díky pokročilým algoritmům umělé inteligence režim AI EQ eliminuje zkreslení, zvyšuje čistotu a vytváří pohlcující zvukový prostor přizpůsobený každému okamžiku.
Game Pro – Zvuk vítězství
Vstupte do světa her s technologií Game Pro. Nechte se pohltit dynamickým zvukem, který zvýrazní každý pohyb, každou bitvu i každé vítězství. Promění vaše hraní v opravdový epický zážitek.
ConnectLife APP – Uniting sound and life seamlessly
The bridge to a world of extraordinary sound. Easily manage and customize your soundbar, bringing harmony to your music and life with a few taps and swipes.