TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Hisense HS3100
EAN13: 6942351409085Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 4,3 kg |
| Hmotnost | 3,64 kg |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Šířka | 90,3 cm |
| Hloubka | 9,1 cm |
| Výška | 6 cm |
| Návod na použití | ano |
| Návod k použití | Hungarian |
| Typ subwooferu | Aktivní subwoofer |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| RMS výkon subwooferu | 180 W |
| Frekvenční pásmo subwooferu | 40 - 20000 Hz |
| Průměr wooferu (subwoofer) | 16,5 cm (6.5") |
| Umístění subwooferu | Oddělený |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| USB port | ano |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Vstup AUX | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba reproduktoru | 50 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost soundbaru | 2,09 kg |
| Šířka subwooferu | 30 cm |
| Hloubka subwooferu | 30 cm |
| Výška subwooferu | 16,1 cm |
| Hmotnost subwooferu | 3,64 kg |
| Šířka zadního reproduktoru | 15 cm |
| Hloubka zadního reproduktoru | 9 cm |
| Výška zadního reproduktoru | 6 cm |
| Šířka balení | 970 mm |
| Hloubka balení | 205 mm |
| Výška balení | 480 mm |
| Hmotnost včetně balení | 7,31 kg |
| Dodávané kabely | HDMI |
| AC | |
| Dálkový ovladač | ano |
| Stručný návod | ano |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 180 W |
| Model | HS3100 |
| Systém kanálů | 3.1 CH Soundbar |
| Značka | Hisense |
| Návod k použití | Čeština |
| Návod k použití | German |
| Návod k použití | English |
| Návod k použití | Spanish |
| Návod k použití | French |
| Subwoofer součástí | ano |
| Návod k použití | Italian |
| Návod k použití | Portuguese |
| Série | HS Series |
| Silné basy | Ano |
| Frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Dolby Audio | Ano |
| Frekvenční odezva soundbaru | 40 Hz - 20 kHz |
| HDMI1 konektor | HDMI1.4/ARC |
| Počet USB (2.0) konektorů | 1 |
| Počet optických terminálů | 1 |
| Počet DC vstupů | 2 |
| Počet PC vstupů (3,5 mm) | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| BT verze | BT 5.3 |
| NFC support | Ne |
| Elektrické připojení | 100-240 V |
| Výstupní výkon systému domácího kina | 480 W |
| Výstupní výkon soundbaru | 300 W |
| Výstupní výkon subwooferu | 180 W |
| Zvukové dekodéry | Dolby Audio |
| Zvukové dekodéry | DTS Virtual-X |
| Možnost připevnit na zeď | Ano |
| Bezdrátový k subwooferu | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Rychlá úvodní stránka | Ano |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Sada pro montáž na zeď |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Dálkové ovládání |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Batteries (2xAAA) |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | 3,5 mm AUX in-RCA cab.(L1500) |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Kabel HDMI |
| Herní režim | ano |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| Sport | |
| Noční | |
| Hry | |
| Art.nb. | 20014434 |
| EAN kód | 6942351409085 |
| Film | |
| Hudba | |
| Režimy ekvalizéru | TV |
| Ekvalizér | ano |
| DTS Virtual:X | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 480 W |
| Zvukové výstupní kanály | 3.1 kanály/kanálů |
| Hloubka brutto | 20,5 cm |
| Výška brutto | 48 cm |
| Šířka brutto | 97 cm |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2090 g |
| Režimy ekvalizéru | Sport |
| TV | |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Dolby Digital | |
| Audio dekodéry | DTS Virtual:X |
Popis produktu
3.1kanálový systém s bezdrátovým subwooferem – Tak, jak má zvuk skutečně znít
Díky technologii Dolby Audio a DTS surround si můžete vychutnat skutečný 3.1kanálový prostorový zvuk, včetně předního soundbaru a bezdrátového subwooferu. Vdechněte život filmům, hudbě a hrám.
Maximální výkon zvuku 480 W – Rozjeďte to naplno!
Připravte se! 6 reproduktorů poskytuje celkový maximální výkon 480 W. Zaplňte místnost kvalitním zvukem a ponořte se hlouběji do zážitku.
6,5" bezdrátový subwoofer – Hluboký zvukový zážitek
Tento 6,5" bezdrátový subwoofer zesílí zážitek z každého filmu i hudby. Užijte si intenzivní basy a hluboké tóny bez zkreslení. A díky bezdrátovému připojení můžete soundbar snadno uložit mimo dohled.
Centrální reproduktor – Už vám neunikne jediné slovo.
Vychutnejte si čisté dialogy a dokonale srozumitelný hlas díky technologii Voice Enhancement.
TV Mode – Dohromady je to lepší
Díky technologii TV Mode lze soundbar spárovat s televizorem Hisense. Prostřednictvím reproduktorů soundbaru si můžete vychutnat plný potenciál zvukového systému vašeho televizoru a užít si vylepšený pohlcující zvuk.
EzPlay – Jeden ovladač, dvojnásobná zábava
Jednoduše ovládejte zvukové režimy svého Soundbaru pomocí dálkového ovladače od televize Hisense a optimalizujte tak zvuk i dialogy. Nastavení Soundbaru se zobrazí přímo na televizní obrazovce a můžete ho pohodlně ovládat stejným ovladačem jako televizi.
Více možností připojení – Připojte se a užijte si dokonalý zvuk
Plug-and-play s automaticky spárovanými reproduktory umožňuje nastavení během několika minut. Snadné bezdrátové připojení k chytrým zařízením vám umožní přehrávat hudbu z vašeho smartphonu, tabletu nebo notebooku.
Ekologické balení – Děláme to zodpovědně
Zamezte zbytečnému odpadu a znečištění s ekologickým balením od Hisense. Používáme 95 % recyklovatelných materiálů, ekologický inkoust a snižujeme spotřebu papíru a plastů, abychom minimalizovali odpad. Naše závazky jdou nad rámec inovativních technologií – odpovědné balení zajišťuje, že každá vaše koupě chrání naši planetu a snižuje ekologickou stopu.