TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Hisense HS2100
EAN13: 6942147497937Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Hmotnost brutto | 6,5 kg |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Stručný návod | ano |
| Systém kanálů | 2.1 CH Soundbar |
| RMS výkon subwooferu | 120 W |
| Průměr wooferu (subwoofer) | 13,3 cm (5.25") |
| Úprava basů | ano |
| Umístění subwooferu | Oddělený |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| WMA | |
| WAV | |
| Ovládání hlasitosti | knoflíky |
| Virtuální prostorový zvuk | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| Země původu | Čína |
| Kompatibilita | EZ play and ROKU Ready |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Subwoofer součástí | ano |
| NFC | ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Koaxiální vstup digitálního videa | 1 |
| Line-in | ano |
| Vstup AUX | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba reproduktoru | 20 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 20 W |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Průměr subwooferu (imperiální) | 13,3 cm (5.25") |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Frekvence přechodů | 20000 Hz |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Hmotnost soundbaru | 1,5 kg |
| Šířka subwooferu | 11 cm |
| Hloubka subwooferu | 35 cm |
| Výška subwooferu | 30 cm |
| Hmotnost subwooferu | 3,4 kg |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Šířka balení | 890 mm |
| Hloubka balení | 445 mm |
| Výška balení | 155 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,5 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Počet přiložených produtků | 3 kusů |
| Dodávané kabely | AC |
| Optický | |
| Dálkový ovladač | ano |
| Baterie | ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| Číslo UN | 8518210000 |
| Kód harmonizovaného systému | 8518210000 |
| Kód celního sazebníku (TARIC) | 8518210000 |
| Číslo ECCN | 8518210000 |
| Multi-Room | ne |
| Materiál krytu subwooferu | Dřevo |
| Materiál krytu soundbar reproduktoru | Plast |
| Model | HS2100 |
| Typ subwooferu | Aktivní subwoofer |
| Značka | Hisense |
| Barva boční stěny | Černá |
| Návod k použití | Bosnian |
| Návod k použití | Čeština |
| Návod k použití | German |
| Návod k použití | English |
| Návod k použití | Spanish |
| Návod k použití | French |
| Návod k použití | Croatian |
| Návod k použití | Hungarian |
| Návod k použití | Italian |
| Návod k použití | Macedonian |
| Návod k použití | Polština |
| Návod k použití | Portuguese |
| Návod k použití | Romanian |
| Návod k použití | Russian |
| Návod k použití | Slovenština |
| Návod k použití | Slovenian |
| Návod k použití | Albanian |
| Návod k použití | Serbian |
| Série | HS Series |
| Silné basy | Ano |
| Frekvence | 50 Hz, 60 Hz |
| Dolby Audio | Ano |
| Frekvenční odezva soundbaru | 40 Hz - 20 kHz |
| Počet USB (2.0) konektorů | 1 |
| Počet optických terminálů | 1 |
| Počet DC vstupů | 2 |
| Počet PC vstupů (3,5 mm) | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| BT verze | BT 5.3 |
| NFC support | Ne |
| Elektrické připojení | 120-240 V |
| Spotřeba energie v pohotovostním režimu | 0.5 W |
| Výstupní výkon systému domácího kina | 240 W |
| Výstupní výkon soundbaru | 120 W |
| Výstupní výkon subwooferu | 120 W |
| Zvukové dekodéry | Dolby Audio |
| Zvukové dekodéry | DTS Virtual-X |
| Možnost připevnit na zeď | Ano |
| Bezdrátový k subwooferu | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Automatic switch ON | Yes, except for BT, USB |
| Rychlá úvodní stránka | Ano |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Sada pro montáž na zeď |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Dálkové ovládání |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Batteries (2xAAA) |
| Příslušenství dodáváno s výrobkem | Kabel HDMI |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 120 W |
| RMS výkon zadního reproduktoru | 120 W |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| Film | |
| Hudba | |
| Art.nb. | 20012730 |
| EAN kód | 6942147497937 |
| Režimy ekvalizéru | TV |
| Ekvalizér | ano |
| Sdílení zvuku televizoru | ano |
| Ovládání režimu soundbaru | ano |
| DTS Virtual:X | |
| Dolby Digital Plus | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 240 W |
| Hloubka brutto | 15,5 cm |
| Výška brutto | 44,5 cm |
| Šířka brutto | 89 cm |
| Výška | 6 cm |
| Hloubka | 9 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Dolby Digital | |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 4900 g |
| Režimy ekvalizéru | Film |
| TV | |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Audio dekodéry | DTS Virtual:X |
Popis produktu
2.1ch reproduktory – Maximální výkon 240 W
Vylepšete zvuk svého televizoru pomocí dvou výkonných reproduktorů a bezdrátového subwooferu, které poskytují maximální zvukový výkon 240 W.
Super basy – Hlasité a hluboké basy
Kvalitní subwoofer s výkonem 120 W se díky svému ultratenkému designu snadno vejde do jakéhokoli prostoru.
DTS: Virtual X – Obklopeni zvukem
Díky technologii DTS: Virtual X vás výkonné reproduktory obklopí 3D zvukem, který zaplní celou místnost a poskytne vám skutečně pohlcující zážitek.
Dokonalý pár – Stvořeni jeden pro druhého
Dokonalé spojení televizorů Hisense a soundbarů znamená optimalizovaný výkon a skvělý zážitek ze sledování.
TV Mode – Dokonalý zvuk
Připojte HS2100 ke svému televizoru Hisense pomocí technologie TV Mode a využijte dekódovací technologie televizoru (např. Dolby Atmos) k vytvoření lepšího prostorového zážitku.
EQ Mode – 6 zvukových režimů
Získejte nejlepší zvukový výkon při sledování filmů, poslechu hudby, sportovních přenosech a hraní her. Vše zvládnete jedním dotykem dálkového ovladače díky 6 přednastaveným zvukovým režimům.
Ez Play – Jeden ovladač, dvojitá zábava
Použijte pouze jeden ovladač od televizoru k nastavení Soundbaru. Je to tak snadné a přehledné.
Více způsobů připojení – Připoj se, poslouchej, užívej
Hisense HS2100 podporuje rychlejší a stabilnější Bluetooth 5.3, HDMI ARC, AUX, USB, HDMI ARC a OPTICAL.