Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
TP-LINK UB400 Bluetooth Adaptér
EAN13: 6935364099664159 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 27,60 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,1 kg |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Barva | černá |
| Wi-Fi | ne |
| Windows 8 | |
| Výška | 18,9 mm |
| Interní | ne |
| Zlato | |
| Podpora výměny za provozu | ano |
| Snadná instalace | ano |
| Certifikace | CE |
| FCC | |
| RoHS | |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Plug and Play | ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 |
| Windows XP | |
| Windows 8.1 | |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | ano |
| Windows 10 | |
| Šířka | 14,8 mm |
| Hloubka | 6,8 mm |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Množství | 1 |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Šířka balení | 118 mm |
| Hloubka balení | 102 mm |
| Výška balení | 23 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Použití v interiéru | ano |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Použití v exteriéru | ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Podporované operační systémy | Windows 11/10/8.1/8/7 |
| Rozměry | 18,9 × 14,8 × 6,8 mm |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Barva | černá - zlatá |
| LAN | ne |
| AI překlad | Přeloženo |
| Výstupní rozhraní | Bluetooth |
| Rozhraní | USB Typ-A |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Bluetooth adaptér, bluetooth 4.0, USB, Plug & Play, podpora OS Windows