Počítače a kancelář / Síťové prvky / Switche
MERCUSYS 8-Port Switch (MS108G)
EAN13: 6935364099626389 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 67,52 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,24 kg |
| Hmotnost | 0,18 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 2,5 cm |
| Šířka balení | 149 mm |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| Síťové standardy | IEEE 802.3 |
| IEEE 802.3x | |
| IEEE 802.3u | |
| Podpora 10G | ne |
| Poloduplex | ano |
| Plně duplexní režim | ano |
| Auto MDI/MDI-X | ano |
| Automatické vyjednávání | ano |
| Store-and-forward | ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | ano |
| Rámy jumbo | 9000 |
| Instalace do racku | ne |
| Stohovatelné | ne |
| LED indikátory | Výkon |
| LAN | |
| Napájecí zdroj | DC |
| Napájecí zdroj v ceně | ano |
| Vstupní proud | 0.6 A |
| Vstupní napětí | 9 V |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | ne |
| Šířka | 144,8 mm |
| Hloubka | 72,3 mm |
| Počet instalovaných modulů SFP+ | 0 |
| Hloubka balení | 93 mm |
| Výška balení | 62 mm |
| Hmotnost včetně balení | 250 g |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Napájení (V) | 9 |
| Napájení zařízení | externí adaptér |
| Napájecí konektor | Napájecí konektor |
| RJ-45 (počet) | 8 |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| LAN | ano |
| Rychlost směrování (Mpps) | 11,9 |
| Homologace EN50155 | ne |
| Management | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Použití v interiéru | ano |
| Bez ventilátorů (fanless) | ano |
| Rozměry | 127 × 60,3 × 22 mm |
| Vrstva OSI | L2 |
| Podpora PoE | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Provedení | samostatně stojící |
| Stohovatelnost | ne |
| Gigabit LAN | ano |
| Vstupní napětí (V) | 9 |
| Normy | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x CSMA/CD |
| PoE výstup | ne |
| Kapacita sběrnice (Gbps) | 16 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Počet instalovaných modulů SFP | 0 |
| Počet portů gigabitového Ethernetu | 8 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Typ přepínače | Nespravované |
| Displej | ne |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| PoE vstup | ne |
Popis produktu
8 portový switch10/100/1 000 Mb/s, 8 automaticky přepínatelných RJ45 portů.