Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
TP-LINK UE330 USB Hub & Ethernet Adaptér
EAN13: 6935364094553559 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 97,02 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Barva | bílá |
| Šířka | 3,1 cm |
| Hloubka | 9,6 cm |
| Výška | 2,3 cm |
| Počet USB 3.0 | 3 |
| Mac OS X 10.6 Snow Leopard | |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Integrovaná čtečka karet | ne |
| Rozhraní rozbočovače | RJ-45 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | |
| Plug and Play | ano |
| Typ zdroje | USB |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Windows 10 x64 | |
| Windows 11 | |
| Windows 10 Education | |
| Windows 10 Education x64 | |
| Windows 10 Enterprise | |
| Windows 10 Enterprise x64 | |
| Windows 10 Home | |
| Windows 10 Home x64 | |
| Windows 10 Pro | |
| Windows 10 Pro x64 | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Mac OS X 10.11 El Capitan | |
| Mac OS X 10.8 Mountain Lion | |
| Mac OS X 10.9 Mavericks | |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Mac OS X 10.5 Leopard | |
| Mac OS X 10.7 Lion | |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Šířka balení | 160 mm |
| Hloubka balení | 103 mm |
| Výška balení | 26 mm |
| Hmotnost včetně balení | 100 g |
| Návod k obsluze | ano |
| Kód harmonizovaného systému | 84719000 |
| Čipset | RTL8153 |
| Externí | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| LAN | ano |
| Rozměry | 96 × 31 × 23 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Rozhraní & Připojení | USB-A (USB 3.0) |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Interní | ne |
| AI překlad | Přeloženo |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | ne |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Technologie propojení | Kabel |
| Výrobce | TP-LINK |
Popis produktu
Síťový USB adaptér, 1x USB 3.0, 1x Gigabit Ethernet port, 3x USB 3.0 porty