Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
TP-LINK UE300 Gigabit Ethernet Adaptér
EAN13: 6935364091743329 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 57,10 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,061 25 kg |
| Hmotnost | 0,061 3 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | bílá |
| Šířka | 7,1 cm |
| Hloubka | 2,6 cm |
| Počet USB 3.0 | 1 |
| Mac OS X 10.8 Mountain Lion | |
| Šířka balení | 183 mm |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000BaseT(X) |
| Interní | ne |
| Čipset | Realtek RTL8153 |
| Plug and Play | ano |
| LED indikátory | ano |
| Napájení z USB | ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education |
| Windows 10 Education x64 | |
| Windows 10 Enterprise | |
| Windows 10 Enterprise x64 | |
| Windows 10 Home | |
| Windows 10 Home x64 | |
| Windows 10 IOT Core | |
| Wind | |
| Windows 10 IoT Enterprise | |
| Windows 10 | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| IEEE 802.3u | |
| Mac OS X 10.9 Mavericks | |
| Mac OS X 10.6 Snow Leopard | |
| Mac OS X 10.5 Leopard | |
| Mac OS X 10.7 Lion | |
| Mac OS X 10.7.5 Lion | |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| ano | |
| Výška | 16,2 mm |
| IEEE 802.3 | |
| Hloubka balení | 85 mm |
| Výška balení | 16 mm |
| Hmotnost včetně balení | 52 g |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Použití v interiéru | ano |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Gigabit LAN | ano |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Rozměry | 71 × 26 × 16,2 mm |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| LAN | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 1000 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| Použití v exteriéru | ne |
| Podpora PoE | ne |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Zpracováno | Schváleno |
| Síťové standardy | IEEE 802.3ab |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Formát konektoru USB | Přímý |
| Počet portů USB | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Ethernet | |
| Rozhraní | USB |
| Technologie propojení | Kabel |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Windows 10 Education | |
| IEEE 802.3ab | |
| Síťové standardy | IEEE 802.3 |
Popis produktu
USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter, 1 USB 3.0 connector, 1 Gigabit Ethernet port