Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
TP-LINK Archer T2U AC600 WiFi Adaptér
EAN13: 6935364089917329 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 57,10 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,08 kg |
| Barva | černá |
| Šířka | 4,1 cm |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Mac OS X 10.7.5 Lion | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.3ac | |
| IEEE 802.11ac | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Podporované rychlosti WLAN | 11,54,150,433,600 Mbit/s |
| Modulace | 16-QAM |
| DQPSK | |
| DBPSK | |
| 64-QAM | |
| 256-QAM | |
| CCK | |
| OFDM | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA2 | |
| WPA | |
| 128-bit WEP | |
| 64-bit WEP | |
| WPA2-AES | |
| WPS | |
| 802.1x RADIUS | |
| WPA2-TKIP | |
| Interní | ne |
| Komponent pro | PC/Laptop |
| Anténa | ano |
| Konstrukce antény | Vnitřní |
| Typ směru antény | Všesměrový |
| Vysílací výkon (CE) | 20 dbm |
| Vysílací výkon (FCC) | 20 dbm |
| LED indikátory | Status |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Windows 10 Education | |
| Windows 10 Education x64 | |
| Windows 10 Enterprise | |
| Windows 10 Enterprise x64 | |
| Windows 10 Home | |
| Windows 10 Home x64 | |
| Windows 10 IOT Core | |
| Wind | |
| Windows 10 IoT Enterprise | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Mac OS X 10.11 El Capitan | |
| Mac OS X 10.8 Mountain Lion | |
| Mac OS X 10.9 Mavericks | |
| Hloubka | 19,5 mm |
| Mac OS X 10.7 Lion | |
| Mac OS X 10.13 High Sierra | |
| IEEE 802.11g | |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| IEEE 802.11b | |
| Mac OS X 10.12 Sierra | |
| Výška | 8,7 mm |
| Šířka balení | 138 mm |
| Hloubka balení | 128 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Hmotnost včetně balení | 90 g |
| Zdrojové CD | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Certifikáty shody | CE |
| RoHS | |
| Federální komunikační komise (FCC) | |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Podpora PoC | ne |
| Použití v interiéru | ano |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Vysoká citlivost v noci (ano/ne) | ano |
| Šifrování | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Aktivní odstrašení | ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Drátové připojení | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| PIR | ne |
| Podporované operační systémy | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Rozlišení výstupu (Mpx) | 5,0 |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 150 (2,4 GHz), 433 (5 GHz) |
| Motorický zoom a autofocus | ne |
| Operační mód | Ad-Hoc / Infrastructure |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 20 |
| Citlivost (dBm) | -99 (11b, 1Mbps); -94 (11a, 6Mbps) |
| WDR | ne |
| Rozměry | 41 × 19,5 × 8,7 mm |
| Objektiv | pevný |
| Výstup na ext. anténu | ne |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Použití v exteriéru | ne |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Přísvit kamery | infra |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| LAN | ne |
| AI překlad | Přeloženo |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Technologie vysoké citlivosti v noci | Starlight |
| Zpracováno | Schváleno |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Rozlišení obrazu kamery (px) | 2880 × 1620 |
| Zabezpečení WPA3 | ne |
| Vestavěný mikrofon | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| Maximální přenosová rychlost | 600 Mbit/s |
| USB verze | 2.0 |
| WLAN | |
| Rozhraní | USB |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Barevné snímání 24/7 (ano/ne) | ne |
| Tvarový typ | Turret |
| IEEE 802.11a | |
| Síťové standardy | IEEE 802.11g |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
AC600 Dual Band Wireless USB Adapter, MediaTek, 1T1R, 433Mbps at 5Ghz + 150Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, USB 2.0, Internal antenna