Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer C54 AC1200 Router
EAN13: 6935364089337739 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 128,26 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,51 kg |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Barva | černá |
| Šířka | 11,5 cm |
| Access Control List (ACL) | ano |
| Použití v exteriéru | ne |
| 867 Mbit/s | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11ac |
| 802.11n | |
| 802.11a | |
| 802.11b | |
| 802.11g | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 867 Mbit/s |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Ethernet WAN | ano |
| DSL WAN | ano |
| Slot na SIM kartu | ne |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Fast Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11d | |
| Přesměrování portu | ano |
| DHCP klient | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| 3G | ne |
| Generace mobilní sítě | 4g |
| 4G | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| QoS | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Technologie MU-MIMO | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WEP |
| WPA | |
| WPA2 | |
| WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) | |
| WEP | |
| WPA2-Enterprise | |
| Firewall | ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Aktivace portů | ano |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 867 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Typ produktu | Stolní router |
| Typ antény | Externí |
| Počet antén | 4 |
| Typ zdroje | AC |
| Výstupní napětí | 9 V |
| Výstupní proud | 0,85 A |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Výška | 24,3 mm |
| Hloubka | 106,7 mm |
| Displej | ne |
| Napájení (V) | 9 |
| Použití v interiéru | ano |
| Rychlost portů | 100 Mb/s |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Výrobce | TP-LINK |
| DHCP server | ano |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Podpora 3G | ne |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Podpora PoE | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Rozměry | 115 × 106,7 × 24,3 mm |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Slot pro SIM | ne |
| Gigabit LAN | ne |
| LAN | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g |
| 802.11ac | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Konstrukce antény | Externí |
Popis produktu
Dvoupásmový WiFi router, rychlost až 1167 Mb/s, 4 antény, 4x LAN, 1x WAN, GLAN, IPv6