Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK TL-PA7017PKIT Powerline Kit
EAN13: 69353640890781599 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 3 Kč
DPH celkem: 277,51 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,6 kg |
| Hmotnost | 0,53 kg |
| Barva | bílá |
| Wi-Fi | ne |
| Výška | 9,5 cm |
| Hloubka | 4,2 cm |
| Šířka | 5,8 cm |
| Maximální provozní vzdálenost | 300 m |
| Výška balení | 100 mm |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit AES |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Tlačítko šifrování | ano |
| Plug and Play | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 2,3 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Standard Powerline | HomePlug AV2 |
| Certifikace | CE |
| Kompatibilní s Mac OS | ano |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1000 Mbit/s |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Vestavěná zásuvka | ano |
| IEEE 1901 | |
| IEEE 802.3u | |
| Šířka balení | 190 mm |
| Hloubka balení | 136 mm |
| Modulace | OFDM |
| Hmotnost včetně balení | 580 g |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Kód harmonizovaného systému | 85171800 |
| Počet kusů v balení | 2 kusů |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| Použití v interiéru | ano |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| LAN | ano |
| Použití v exteriéru | ne |
| Výrobce | TP-LINK |
| Gigabit LAN | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Rozměry | 95 × 58 × 42 mm |
| IEEE 802.3ab | |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Síťové standardy | IEEE 802.3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
Popis produktu
Powerline, přenosová rychlost 1000 Mb/s, 1 × GLAN, dosah 300 m, světelné kontrolky, průchozí zásuvka, 2 ks v balení