Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer C6 WiFi Dual Band Router
EAN13: 6935364088903959 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 166,44 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,81 kg |
| Hmotnost | 0,86 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 3 cm |
| Šířka | 21,5 cm |
| Hloubka | 12,5 cm |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Windows NT | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 867 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Není dostupný |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| Přesměrování portu | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Citlivost přijímače | 5GHz: 11a 6Mbps:-93dBm;11a 54Mbps:-78dBm; 11ac HT20 mcs8:-69dBm;11ac HT40 mcs9:-65dBm; 11ac HT80 mcs9:-62dBm; 2.4GHz: 11g 54Mbps:-78dBm; 11n HT20 mcs7:-74dBm; 11n HT40 mcs7:-71dbm |
| 3G | ne |
| 4G | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 5 |
| USB port | ne |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| 64-bit WEP | |
| WPA | |
| WPA2-PSK | |
| WPA-PSK | |
| WPA2 | |
| Firewall | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Zabezpečení firewallem | DoS |
| IP and MAC Address Binding | |
| SPI Firewall | |
| Prevence útoku DoS | ano |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Protokol trasy | IP |
| Podporované síťové protokoly | IPv4 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Typ produktu | Stolní router |
| Montovatelné na zeď | ano |
| LED indikátory | Status |
| WPS | |
| Výkon | |
| LAN | |
| WLAN | |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Typ antény | Vnitřní a vnější |
| Počet antén | 5 |
| Přenosový výkon | CE EIRP: <20dBm(2.4GHz); <23dBm(5GHz) |
| Typ zdroje | AC |
| DC | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 867 Mbit/s |
| Výstupní proud | 1 A |
| IPv6 | |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 |
| Windows XP | |
| Windows Vista | |
| Windows 8.1 | |
| Windows 8 | |
| Windows 10 | |
| Windows 98SE | |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Kompatibilní s Mac OS | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | ano |
| Stručný návod | ano |
| Šířka balení | 350 mm |
| Hloubka balení | 240 mm |
| Výška balení | 82 mm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 30 |
| Displej | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Citlivost (dBm) | -93 (6 Mbps, 11a, 5 GHz); -78 (54 Mbps, 11g, 2.4 GHz) |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Gigabit LAN | ano |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Šifrování | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 867 (5GHz), 300 (2,4GHz) |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Podpora PoE | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Provedení | samostatně stojící |
| AI překlad | Přeloženo |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 3G | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| Rozměry | 215 × 117 × 32 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Slot na SIM kartu | ne |
| Ethernet WAN | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Dual Band WiFi router 802.11a/b/g/n/ac AC1200, 5GHz (867Mbit/s) + 2.4GHz (300Mbit/s), 5x GLAN, 4x anténa, Access Point, VPN Server, podpora IPTV