Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK WiFi AC1200 (Deco E4 3-pack)
EAN13: 69353640867942899 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 503,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,4 kg |
| Barva | bílá |
| Výška | 19 cm |
| Hloubka | 90,7 mm |
| Ethernet kabel | ano |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Šířka balení | 353 mm |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| 802.11ac | |
| 802.11b | |
| 802.11n | |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1167 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 867 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA-PSK | |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Statická IP adresa | ano |
| Dynamická IP adresa | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Hloubka balení | 235 mm |
| QoS | ano |
| Přesměrování portu | ano |
| Zabezpečení firewallem | SPI Firewall |
| BeamForming | ano |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Rodičovský zámek | ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Napájecí konektor | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud AC adaptéru | 0,3 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 9 V |
| Výstupní proud adaptéru | 0,85 A |
| Certifikáty shody | CE |
| RoHS | |
| Certifikace | FCC |
| IDA | |
| VCCI | |
| IC | |
| BSMI | |
| RCM | |
| NCC | |
| KC | |
| JPA | |
| JRF | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Šířka | 90,7 mm |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Tlačítko reset | ano |
| Počet přiložených produtků | 3 kusů |
| AC adaptér | ano |
| Počet jednotek v ceně | 3 kusů |
| 802.11g | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Výška balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,74 kg |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK |
| WPA2-PSK | |
| Kód harmonizovaného systému | 85171800 |
| Displej | ne |
| Podpora PoC | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Rychlost portů | 100 Mb/s |
| Vestavěný mikrofon | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| RJ-45 (počet) | 2 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Gigabit LAN | ne |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Vysoká citlivost v noci (ano/ne) | ano |
| Šifrování | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| LAN | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Technologie vysoké citlivosti v noci | Starlight |
| Rozlišení výstupu (Mpx) | 5,0 |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Provedení antény | interní |
| Motorický zoom a autofocus | ne |
| Operační mód | AP, Range Extender, Router |
| Hloubka (mm) | 90,7 |
| Výška (mm) | 190,5 |
| Aktivní odstrašení | ne |
| Objektiv | pevný |
| Podpora microSD karet | ne |
| Barva | bílá - černá |
| PIR | ne |
| Barevné snímání 24/7 (ano/ne) | ne |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Použití v exteriéru | ne |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 867 (5GHz), 300 (2,4GHz) |
| Podpora PoE | ne |
| WDR | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Přísvit kamery | infra |
| Balení | 3-pack |
| AI překlad | Přeloženo |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Šířka (mm) | 90,7 |
| Rozlišení obrazu kamery (px) | 2880 × 1620 |
| Wi-Fi | ano |
| SKUPINA_VARIANT | TP-Link_Deco_E4 |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Shoda | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Počet antén | 2 |
| Drátové připojení | ano |
| Rozměry | 190,5 × 90,7 × 90,7 mm |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Tvarový typ | Turret |
| Typ antény | Vnitřní |
| WLAN | |
| LED indikátory | LAN |
| Typ produktu | Síťový systém |
| Šedá | |
| Hmotnost | 0,17 kg |
| Síťové standardy | IEEE 802.11n |
| IEEE 802.11a | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11g |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi mesh systém pro pokrytí celého domu, pokryje až 260 m2, automaticky vás připojí k nejvhodnější jednotce, 2 jednotky WiFi AC1200, technologie MU-MIMO, rodičovská kontrola, QoS, 2x LAN port/jednotka, Bluetooth 4.2