Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK WiFi AC1200 (Deco M4 3-pack)
EAN13: 69353640851793399 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 589,90 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 2,04 kg |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| Barva | bílá |
| Výška | 19 cm |
| Certifikáty shody | CE |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 867 Mbit/s |
| Typ antény | Vnitřní |
| Počet antén | 2 |
| IC | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| VCCI | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| 802.11n | |
| 802.11ac | |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1167 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 867 Mbit/s |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA-PSK | |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Statická IP adresa | ano |
| Dynamická IP adresa | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| QoS | ano |
| Přesměrování portu | ano |
| Zabezpečení firewallem | SPI |
| BeamForming | ano |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 7.0 |
| Android 6.0 | |
| Android 4.4 | |
| Android 5.0 | |
| Android 5.1 | |
| iOS 9.0 | |
| iOS 9.1 | |
| iOS 9.2 | |
| iOS 9.3 | |
| Android 7.1 | |
| Android 7.1.2 | |
| iOS 10.0 | |
| iOS 11.0 | |
| Android 8.0 | |
| Android 9.0 | |
| iOS 12 | |
| iOS 11.4 | |
| iOS 13 | |
| Rodičovský zámek | ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Napájecí konektor | ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Výstupní napětí adaptétu | 12 V |
| Výstupní proud adaptéru | 1,2 A |
| LED indikátory | Status |
| RoHS | |
| Certifikace | FCC |
| IDA | |
| Výkon | |
| Tlačítko reset | ano |
| BSMI | |
| RCM | |
| NCC | |
| KC | |
| JPA | |
| JRF | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | ano |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Šířka | 90,7 mm |
| Hloubka | 90,7 mm |
| Hmotnost | 1,33 kg |
| Počet přiložených produtků | 3 kusů |
| AC adaptér | ano |
| Počet jednotek v ceně | 3 kusů |
| Ethernet kabel | ano |
| Šířka balení | 353 mm |
| Hloubka balení | 235 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,48 kg |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| Kód harmonizovaného systému | 85171800 |
| Displej | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| RJ-45 (počet) | 2 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Šifrování | WPA, WPA2 |
| LAN | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Šířka (mm) | 90,7 |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Provedení antény | interní |
| Hloubka (mm) | 90,7 |
| Výška (mm) | 190 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Podpora microSD karet | ne |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 1167 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Použití v exteriéru | ne |
| Shoda | CE, FCC, IC, RoHS |
| SKUPINA_VARIANT | TP-Link_Deco_M4 |
| Podpora PoE | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Gigabit LAN | ano |
| Balení | 3-pack |
| AI překlad | Přeloženo |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Wi-Fi | ano |
| Typ produktu | Síťový systém |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Barva | bílá - černá |
| Rozměry | 190 × 90,7 × 90,7 mm |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK |
| WPA2-PSK | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 802.11b | |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi mesh systém pro pokrytí celého domu, 3 jednotky, WiFi 6, rychlost WiFi přenosu až 1133 Mb/s (300 Mb/s v pásmu 2.4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz), MU-MIMO technologie, 2x GLAN, rodičovská kontrola, QoS, cloud, mobilní aplikace, podpora Alexa