Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer T3U WiFi Adaptér
EAN13: 6935364083830459 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 79,66 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,08 kg |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Barva | černá |
| Počet USB 3.0 | 1 |
| Mac OS X 10.12 Sierra | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Maximální přenosová rychlost | 1267 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Podporované rychlosti WLAN | 11,54,300,400,867 Mbit/s |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| 64-bit WEP | |
| WPA | |
| WPA2-PSK | |
| WPA-PSK | |
| WPA2 | |
| Rozsah (druhý) | 5 GHz |
| Rozsah (první) | 2,4 GHz |
| Interní | ne |
| Komponent pro | PC/notebook |
| Anténa | ano |
| Konstrukce antény | Vnitřní |
| LED indikátory | Status |
| Citlivost přijímače | 5GHz: 11a 6Mbps: -91dBm 11a 54Mbps: -76dBm 11n HT20:-71dBm 11n HT40:-70dBm 11ac HT20: -68dBm 11ac HT40: -64dBm 11ac HT80: -62dBm 2.4GHz: 11b 11Mbps: -86dBm 11g 54Mbps: -73dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -70dBm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| FCC | |
| Napájení z USB | ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 |
| Windows XP | |
| Windows 8.1 | |
| Windows 8 | |
| Windows 10 | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Mac OS X 10.11 El Capitan | |
| Mac OS X 10.9 Mavericks | |
| WLAN | |
| Mac OS X 10.13 High Sierra | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Certifikace | CE |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-Fi | ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Šířka | 40,5 mm |
| Hloubka | 19,7 mm |
| Výška | 10,3 mm |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1267 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a |
| 802.11b | |
| 802.11n | |
| 802.11ac | |
| Množství | 1 |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 138 mm |
| Hloubka balení | 128 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WEP |
| WPA/WPA2 | |
| WPA-PSK/WPA2-PSK | |
| Rozsah výkonu vysílání | 23 - 23 dBmW |
| Použití v interiéru | ano |
| Citlivost (dBm) | -86 (11b, 11Mbps); -91 (11a, 6Mbps) |
| LAN | ne |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Šifrování | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Použití v exteriéru | ne |
| Podporované operační systémy | Windows 11/10/8.1/8/7/XP, Mac OS 10.15 |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 400 (2,4GHz), 867 (5GHz) |
| Operační mód | Ad-Hoc / Infrastructure |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 23 |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Výstup na ext. anténu | ne |
| Modulace | DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Zabezpečení WPA3 | ne |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Rozhraní | USB |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Rozměry | 40,5 × 19,72 × 10,29 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2 |
| 128-bit WEP | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Mac OS X 10.10 Yosemite | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA/WPA2 |
| WEP | |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi adaptér (IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz) do USB 3.0 rozhraní. Podporuje dvoupásmový režim (867 Mb/s (5 GHz) a 400 Mb/s (2,4GHz) současně) a MU-MIMO technologii.