Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer MR400 4G LTE WiFi Router
EAN13: 69353640806622299 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 399 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,82 kg |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Barva | černá |
| Šířka | 17,4 cm |
| WLAN | |
| Počet VPN tunelů | 10 |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 867 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 450 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 867 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Fast Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| Přesměrování portu | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| VPN Passthrough | ano |
| Podpora VPN | IPSec |
| L2TP | |
| AC adaptér | ano |
| Citlivost přijímače | 5GHz: 11a 54M: -74dBm 11ac HT20: -67dBm 11ac HT40: -64dBm 11ac HT80 : -60dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -70dBm 2.4G: 11g 54M: -76dBm 11n HT20: -73dBm 11n HT40: -67dBm |
| Generace mobilní sítě | 4g |
| 3G | ano |
| 4G | ano |
| Standardy GSM (2G) | EDGE |
| GPRS | |
| GSM | |
| Standardy 3G | UMTS |
| HSPA+ | |
| HSPA | |
| DC-HSPA+ | |
| Standardy 4G | LTE |
| Podporována pásma 4G | 800,900,1800,2100,2600 MHz |
| Podporovaná GSM pásma | 850,900,1800,1900 MHz |
| Podporovaná UMTS pásma | 900,2100 MHz |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| USB port | ne |
| Slot(y) paměťových karet | ne |
| Napájecí konektor | ano |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | ano |
| QoS | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| 64-bit WEP | |
| WPA | |
| WPA2-PSK | |
| WPA-PSK | |
| WPA2 | |
| Firewall | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Access Control List (ACL) | ano |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | ano |
| Prevence útoku DoS | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Podporované síťové protokoly | IPv4 |
| IPv6 | |
| Konstrukce antény | Vnitřní a vnější |
| Montovatelné na zeď | ano |
| LED indikátory | Status |
| Výkon | |
| LAN | |
| Slot na SIM kartu | ano |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| PPTP | |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Typ produktu | Stolní router |
| Počet antén | 2 |
| Odnímatelná anténa | ano |
| Přenosový výkon | <23dBm(5GHz) |
| CE: <20dBm(2.4GHz) | |
| Certifikace | CE |
| RoHS | |
| Typ zdroje | DC |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 1,5 A |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 2000 |
| Windows 7 | |
| Windows Vista | |
| Windows 8.1 | |
| Windows 8 | |
| Windows XP Home | |
| Windows 10 | |
| Windows XP Professional x64 | |
| Windows XP Professional | |
| Windows XP Home x64 | |
| Windows 98SE | |
| Windows NT | |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Kompatibilní s Mac OS | ano |
| Výška | 33,5 mm |
| Hloubka | 124,5 mm |
| Šířka balení | 307 mm |
| Hloubka balení | 223 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| LTE/4G/5G (Mbps) | 150 |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 23 |
| Displej | ne |
| Provedení antény | odnímatelná |
| Wi-Fi 2,4 GHz (Mbps) | 300 |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Citlivost (dBm) | -76 |
| Rychlost portů | 100 Mb/s |
| Ethernet (Mbps) | 100 |
| RJ-45 (počet) | 4 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Gigabit LAN | ne |
| Wi-Fi | ano |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Šifrování | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Rozměry | 202 × 145 × 34 mm |
| LAN | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Slot pro SIM | ano |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 300 (2,4GHz), 867 (5GHz) |
| Podpora 4G/LTE | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Použití v exteriéru | ne |
| Shoda | CE, RoHS |
| Wi-Fi 5 GHz (Mbps) | 867 |
| Podpora PoE | ne |
| Podpora 3G | ano |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Výrobce | TP-LINK |
| DSL WAN | ne |
| Ethernet WAN | ano |
| Počet připojitelných antén | 2 |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi LTE router, 4G síť, připojení až 32 zařízení, stahování 150 Mb/s, slot na SIM kartu, dvě externí LTE antény, režim routeru Wi-Fi s připojením přes ethernetový kabel