Počítače a kancelář / Síťové prvky / Extendery a repeatery
TP-LINK RE200 AC750 WiFi Range Extender
EAN13: 6935364071295599 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 103,96 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,22 kg |
| Hmotnost | 0,27 kg |
| Barva | bílá |
| Šířka | 11 cm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Windows 7 Professional | |
| Windows 7 Home Premium | |
| Windows 7 Professional x64 | |
| Windows 2000 Professional | |
| Windows 7 Home Basic | |
| Podporované operační systémy Mac | ano |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Počet antén | 3 |
| Typ antény | Vnitřní |
| Technologie kabeláže | 10/100Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11g |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11b | |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Maximální přenosová rychlost WLAN | 433 Mbit/s |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA-PSK | |
| Wi-Fi multimédia (WMM)/(WME) | ano |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| 64-bit WEP | |
| 152-bit WEP | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Tlačítko reset | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 6,5 W |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Windows 2000 | |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Hloubka | 65,8 mm |
| Výška | 75,2 mm |
| Windows 7 Home Basic x64 | |
| Stručný návod | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| Šířka balení | 156,5 mm |
| Hloubka balení | 101,5 mm |
| Výška balení | 89 mm |
| Hmotnost včetně balení | 200 g |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 32 - 104 °F |
| Použití v interiéru | ano |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Gigabit LAN | ne |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Šifrování | 64/128/152-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Rozměry | 110 × 75,2 × 65,8 mm |
| LAN | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Operační mód | Range Extender |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 750 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Použití v exteriéru | ne |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Podpora PoE | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac |
| Rychlost portů | 100 Mb/s |
| AI překlad | Přeloženo |
| TPlink - doporučujeme | ano |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Windows 7 Home Premium x64 | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100 Mbit/s |
| Rychlost přenosu dat | 750 Mbit/s |
| Model | Síťový opakovač |
| Výrobce | TP-LINK |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Síťové standardy | IEEE 802.11ac |
| IEEE 802.11g | |
| 128-bit WEP | |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, Mediatek, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, Ranger Extender button, Range extender mode, with internal Antennas