Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
TP-LINK Archer TX50E
EAN13: 6935364052867939 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 162,97 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,3 kg |
| Hmotnost | 0,29 kg |
| Barva | černá |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education x64 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Maximální přenosová rychlost | 2402 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11ax | |
| Wi-Fi | ano |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Frekvenční rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Podporované rychlosti WLAN | 54,300,574,1733,2402 Mbit/s |
| Modulace | 16-QAM |
| 64-QAM | |
| Windows 10 x64 | |
| DQPSK | |
| OFDM | |
| 256-QAM | |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| 64-bit WEP | |
| WPA | |
| WPA2-PSK | |
| Windows 10 Home x64 | |
| WPA2 | |
| 802.1x RADIUS | |
| WPA3 | |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Interní | ne |
| Metalická | |
| Anténa | ano |
| Konstrukce antény | Externí |
| Úroveň zisku antény (max) | 5 dBi |
| Vysílací výkon (CE) | 23 dbm |
| Vysílací výkon (FCC) | 27 dbm |
| Režimy fungování | Režim infrastruktury |
| Rozhraní | PCI Express |
| Windows 10 Enterprise x64 | |
| WPA-PSK | |
| WLAN / Bluetooth | |
| DBPSK | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Windows 10 Pro x64 | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| CE | |
| Federální komunikační komise (FCC) | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | ano |
| Šířka | 95,2 mm |
| Hloubka | 120,8 mm |
| Výška | 21,5 mm |
| Šířka balení | 200 mm |
| Hloubka balení | 150 mm |
| Výška balení | 39 mm |
| Hmotnost včetně balení | 270 g |
| Včetně montážních držáků | ano |
| Zdrojové CD | ano |
| Kabel s hlavičkou Bluetooth | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Použití v interiéru | ano |
| Šifrování | 64/128 bit WEP, WPA/WAP2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Rozměry | 120,8 × 95,2 × 21,5 mm |
| Použití v exteriéru | ne |
| Rozhraní | PCI Express (x1) |
| Podporované operační systémy | Windows 10 64-bit |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 574 (2,4GHz), 2402 (5GHz) |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Počet připojitelných antén | 2 |
| Výstup na ext. anténu | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| LAN | ne |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Barva | černá - stříbrná |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64 |
| Windows 10 Education x64 | |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi síťová karta, široké pokrytí bezdrátovou sítí, Wi-Fi 6 s rychlostí až 2402 Mb/s v pásmu 5 GHz + 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz, Bluetooth 5.0, zabezpečení WPA3,