Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK TL-WPA7517KIT Powerline Kit
EAN13: 69353640525841859 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 3 Kč
DPH celkem: 322,64 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,67 kg |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Barva | bílá |
| Hloubka | 3,5 cm |
| Windows 8.1 | |
| Kód harmonizovaného systému | 85171800 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Wi-Fi | ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Podporované operační systémy Mac | ano |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Podporované rychlosti WLAN | 300,433 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.3 | |
| IEEE 802.3u | |
| IEEE 1901 | |
| Zástrčka | Typ E |
| Vestavěná zásuvka | ne |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Modulace | OFDM |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA-PSK | |
| WEP | |
| Maximální provozní vzdálenost | 300 m |
| Tlačítko šifrování | ano |
| Plug and Play | ano |
| Spotřeba elektrické energie | 6,5 W |
| Typ antény | Vnitřní |
| LED indikátory | Výkon |
| LAN | |
| Wi-Fi | |
| PLC | |
| Certifikace | CE |
| RoHS | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Windows 8 | |
| Windows 10 | |
| Standard Powerline | HomePlug AV2 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1000 Mbit/s |
| 802.11n | |
| 802.3ab | |
| 802.3u | |
| 802.3 | |
| 1901 | |
| 802.11ac | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK |
| WPA2-PSK | |
| Šířka | 69,5 mm |
| Výška | 124,1 mm |
| Šířka balení | 230 mm |
| Hloubka balení | 190 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Hmotnost včetně balení | 560 g |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| Kompatibilní s Mac OS | ano |
| Použití v interiéru | ano |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Gigabit LAN | ano |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Zabezpečení WEP | ano |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Podpora PoE | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Výrobce | TP-LINK |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Rozměry | 124,1 × 69,5 × 35 mm |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Maximální přenosová rychlost | 1000 Mbit/s |
| Rozměry | 65 × 52 × 28,5 mm |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Síťové standardy | IEEE 1901 |
| IEEE 802.11a | |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
Popis produktu
Powerline, přenosová rychlost 1000 Mb/s, rychlost WiFi 733 MB/s, dosah 300 m, světelné kontrolky, 2 ks v balení