Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK RE500X AX1500 WiFi 6 Extender
EAN13: 69353640103241099 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 190,74 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,38 kg |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Barva | bílá |
| Šířka | 7,8 cm |
| Hloubka | 3,6 cm |
| Výška | 14,9 cm |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| 802.11a | |
| Windows Vista | |
| Windows 8.1 | |
| Windows 8 | |
| Windows 10 | |
| Windows 98SE | |
| Windows NT | |
| Kompatibilní s Mac OS | ano |
| Podporované operační systémy Mac | ano |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Webové prohlížeče | Safari 4.0 |
| Firefox 12.0 | |
| Chrome 20.0 | |
| Internet Explorer 11 | |
| or other Java-enabled browser | |
| Počet antén | 2 |
| Typ antény | Externí |
| Vysílací výkon (CE) | 20/30 dbm |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1500 Mbit/s |
| Wi-Fi | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| Spotřeba elektrické energie | 10 W |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Maximální přenosová rychlost WLAN | 1200 Mbit/s |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| 64-bit WEP | |
| WPA | |
| WPA-PSK | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| LED indikátory | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| Certifikace | FCC |
| Windows XP | |
| RoHS | |
| IEEE 802.11ax | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a |
| 802.11ax | |
| 802.11b | |
| 802.11n | |
| 802.11ac | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Stručný návod | ano |
| Provedení antény | interní |
| Použití v interiéru | ano |
| Citlivost (dBm) | -93 (11a, 6 Mbps), -77 (11g, 54 Mbps) |
| Šifrování | 64/128-bit WEP, WPA/WPA-PSK2 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Zabezpečení WEP | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Operační mód | AP, Extender |
| Použití v exteriéru | ne |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 20 (2,4 GHz), 30 (5 GHz) |
| Spotřeba (W) | 10 |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Výška (mm) | 149 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Shoda | FCC, RoHS |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 300 (2,4GHz), 1200 (5GHz) |
| Podpora PoE | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ne |
| Napájení (V) | 100-240 (AC) |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| Rozměry | 149 × 78 × 36 mm |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| RJ-45 (počet) | 1 |
| Zpracováno | Schváleno |
| WPS tlačítko | ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| BeamForming | ano |
| Rychlost přenosu dat | 1500 Mbit/s |
| LAN | ano |
| Typ antény | Vnitřní |
| Vysílací výkon (CE) | 2.4 GHz ?20dBm |
| 5 GHz ?30dBm | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 10 W |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Typ balení | Krabice |
| Šířka balení | 202 mm |
| Hloubka balení | 125 mm |
| Výška balení | 97 mm |
| Hmotnost včetně balení | 350 g |
| Certifikáty shody | CE |
| Rychlost přenosu dat | 1200 Mbit/s |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Model | Síťový vysílač a přijímač |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Dual Band WiFi extender, rychlost qaž 1,5 Mb/s (2.4GHz 300Mb/s + 5 GHz 1201Mb/s), MU-MIMO, mobilní aplikace Tether, podpora OneMesh, řízení napájení a LED