Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer AX73 WiFi Router
EAN13: 69353640102633499 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 607,27 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,48 kg |
| Hmotnost | 1,49 kg |
| Barva | černá |
| Počet jader procesoru | 3 |
| Počet USB 3.0 | 1 |
| Podporované síťové protokoly | IPv4 |
| OFDM | |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 5400 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 4804 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 574 Mbit/s |
| Modulace | 1024-QAM |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11ax | |
| Přesměrování portu | ano |
| Aktivace portů | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Podpora Samby (úložiště) | ano |
| Zabudovaný FTP server | ano |
| Mediální server | ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | ano |
| QoS | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Technologie MU-MIMO | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| WPA-Enterprise | |
| WPA2-Enterprise | |
| WPA3 | |
| Firewall | ano |
| Access Control List (ACL) | ano |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | ano |
| Rodičovský zámek | ano |
| Prevence útoku DoS | ano |
| Filtrace | ano |
| Filtrování MAC adres | ano |
| Filtrování IP adres | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Překlad síťové adresy (NAT) | ano |
| DHCP klient | ano |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Přenosný router |
| IPv6 | |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Podpora 3G | ne |
| AC adaptér | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Obsah balení | Black |
| 1 x TP-Link Archer AX5400 Dual-Band Gigabit Wi-Fi 6 Router | |
| Certifikáty shody | CE |
| RoHS | |
| Federální komunikační komise (FCC) | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | ano |
| Konstrukce antény | Externí |
| Počet antén | 6 |
| Zabudovaný procesor | ano |
| Takt procesoru | 1500 MHz |
| Možnost aktualizace firmwaru | ano |
| Typ zdroje | DC |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 2,5 A |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Výška | 49,2 mm |
| Šířka | 272,5 mm |
| Hloubka | 147,2 mm |
| Šířka balení | 124 mm |
| Hloubka balení | 310 mm |
| Výška balení | 38 mm |
| Hmotnost včetně balení | 800 g |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Země původu | Malajsie |
| Displej | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| LAN | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Rozměry | 272,5 × 147,2 × 49,2 mm |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Podpora PoE | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| Slot na SIM kartu | ne |
| DSL WAN | ne |
| Ethernet WAN | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výrobce | TP-LINK |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Popis produktu
Dvoupásmový Wi-Fi router, standard Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz) , rychlost až 5 400 Mbit/s,podpora 4×4 HT160, kompatibilní s technologiemi MU-MIMO a OFDMA, zabezpečení HomeShield, 6 antén, USB 3.0, kompatibilní s aplikací Tether