Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
TP-LINK UH720 USB 3.0 7-Port Hub
EAN13: 6935364010041999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 173,38 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,65 kg |
| Šířka | 16,5 cm |
| Počet USB 3.0 | 7 |
| Barva | černá |
| Šířka balení | 209 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84719000 |
| Typ napájení | USB |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 2,24 A |
| Podporované operační systémy Windows | ano |
| Podporované operační systémy Mac | ano |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| LED indikátory | ano |
| Hloubka | 65,5 mm |
| Výška | 17,5 mm |
| Počet portů | 9 |
| Hloubka balení | 110 mm |
| Výška balení | 86 mm |
| AC adaptér | ano |
| Délka kabelu | 1 m |
| Čipset | VIA VL812 |
| Externí | ano |
| Rozměry | 165 × 65,5 × 17,5 mm |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Bez nutnosti přídavného napájení | ano |
| Rychlost přenosu dat | 5000 Mbit/s |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| Rozhraní & Připojení | USB-A (USB 3.0) |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| Interní | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Napájecí konektor | ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 9 |
| Rozhraní rozbočovače | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Micro-B |
Popis produktu
Externí USB rozbočovač, 7x USB 3.0, 2x USB nabíjecí porty, USB kabel 1m, externí napájení 12V 4A