Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
MERCUSYS WiFi AC1900 Halo H50G (2-pack)
EAN13: 69353640066001999 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 3 Kč
DPH celkem: 346,93 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,75 kg |
| Hmotnost | 0,65 kg |
| Barva | bílá |
| IEEE 802.11g | |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 23 |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 600 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1300 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11k | |
| IEEE 802.11v | |
| IEEE 802.11r | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA-PSK | |
| Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE) | ano |
| Dynamická IP adresa | ano |
| Statická IP adresa | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| QoS | ano |
| Zabezpečení firewallem | SPI Firewall |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Podporované síťové protokoly (IPv6) | Y |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| Napájecí konektor | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA-PSK |
| WPA2-PSK | |
| Kód harmonizovaného systému | 85171800 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1900 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| AC adaptér | ano |
| Počet jednotek v ceně | 2 kusů |
| Ethernet kabel | ano |
| 802.11a | |
| Použití v interiéru | ano |
| Citlivost (dBm) | -96 (6 Mbps, 2.4 GHz), -95 (6 Mbps, 5 GHz) |
| Gigabit LAN | ano |
| Šifrování | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Výrobce | TP-LINK |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 600 (2,4GHz), 1300 (5GHz) |
| SKUPINA_VARIANT | TP-Link_Halo_H50G |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Podpora PoE | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| RJ-45 (počet) | 3 |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac |
| Barva | bílá - modrá |
| Balení | 2-pack |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Wi-Fi | ano |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Rozměry | 88 × 88 × 88 mm |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| LAN | ano |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tlačítko reset | ano |
| Typ antény | Vnitřní |
| LED indikátory | ano |
| Typ produktu | Síťový systém |
| Šířka | 8,8 cm |
| Výška | 8,8 cm |
| Hloubka | 8,8 cm |
| 802.11b | |
| Síťové standardy | IEEE 802.11v |
| IEEE 802.11a | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g |
| Síťové standardy | IEEE 802.11r |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
| Síťové standardy | IEEE 802.11n |
| Síťové standardy | IEEE 802.11k |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
WiFi mesh systém AC1900, rychlost 1 300 Mb/s v pásmu 5 GHz + 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz, Plynulé přepínání mezi připojenými zařízeními, až 100 zařízení,3× Gigabit Ports