TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Marvo SG-286 Soundbar
EAN13: 6932391929025659 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 114,37 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,875 kg |
| Hmotnost | 0,82 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 44,2 cm |
| Dálkový ovladač | ne |
| HDMI vstup | ne |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 820 g |
| RMS výkon | 10 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
Popis produktu
soundbar;Výkon: 2 x 5 W;Impedance: 4?; Frekvenční rozsah: 60 Hz - 20.000 Hz; Citlivost:500 mV ± 50 mV;Citlivost reproduktoru:106 dB; Připojení: USB + Bluetooth(verze 5.3) - dosah až 10m; Konektor pro sluchátka, mikrofon; Podsvícení: RGB Rainbow - je možné vypnout;Kabel 1,5m; Materiál: plast + textil