TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
JBL BAR 2.1 Deep Bass MK2
EAN13: 69252819265016779 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 24 Kč
DPH celkem: 1 176,53 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 7,8 kg |
| Hmotnost brutto | 10,32 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 5,8 cm |
| Hloubka | 8,5 cm |
| Šířka | 96,5 cm |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Spotřeba reproduktoru | 300 W |
| Průměr wooferu (subwoofer) | 16,5 cm (6.5") |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| WAV | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 45 °C |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | ano |
| Frekvence Wi-Fi | 5 GHz |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| RMS výkon subwooferu | 200 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Subwoofer součástí | ano |
| Průměr výškového reproduktoru | 2,54 cm (1") |
| Počet ovladačů výškových reproduktorů | 2 |
| Hmotnost soundbaru | 2,16 kg |
| Šířka subwooferu | 24 cm |
| Hloubka subwooferu | 37,9 cm |
| Výška subwooferu | 24 cm |
| Hmotnost subwooferu | 5,67 kg |
| Šířka balení | 1045 mm |
| Hloubka balení | 405 mm |
| Výška balení | 310 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,4 kg |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 100 W |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 300 W |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2100 g |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
Popis produktu
2.1 kanálový soundbar s 6,5" subwooferem; RMS výkon 300 W; Dolby Digital; frekvenční rozsah 40 Hz - 20 kHz; 1x HDMI vstup; 1x HDMI výstup (ARC); 1x optický vstup; Bluetooth 4.2; JBL Surround Sound; rozměry 97×5,8×8,5 cm, subwoofer 24x38x24 cm; hmotnost 2,14 kg, subwoofer 5,6 kg