Velké spotřebiče / Mrazáky
Hisense FV298N4AWC
EAN13: 6921727073846Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Barva | bílá |
| Energetická třída | C |
| Šířka | 59,5 cm |
| Výška | 172 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Provedení mrazničky | šuplíková |
| Hmotnost | 72,5 kg |
| Otevírání dveří | Pravé/možnost změny směru otevírání |
| Materiál polic | Sklo |
| 240 l | |
| Hrubá kapacita mrazáku | 240 l |
| Mrazicí výkon | 10,8 kg/24h |
| 10,8 kg/24h | |
| Doba uložení při výpadku proudu | 12 h |
| 12 h | |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Klimatická třída | SN, N, ST, T |
| SN-T | |
| Beznámrazový systém | ano |
| Automatické odmrazování (mrazák) | ano |
| Třída hlukových emisí | C |
| Hlučnost | 36 dB |
| 36 dB | |
| Rychlé zamrazení | ano |
| Miska na ledové kostky | ano |
| Nastavitelný termostat | ano |
| Automatické rozmrazování | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Typ lampy | LED |
| Nastavitelné nohy | ano |
| Otočná kolečka | ano |
| Zamykání | ano |
| C | |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Roční spotřeba energie | 150 kWh |
| 150 kWh | |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Chladicí médium | R600a |
| 72500 g | |
| Šířka balení | 647 mm |
| Hloubka balení | 641 mm |
| Výška balení | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 78,6 kg |
| Počet zásuvek mrazničky | 5 |
| Typ konstrukce | Volně stojící |
| Třída emisí hluku | C |
| Barva boční stěny | Bílá |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál dveří | Ocel |
| Základní materiál | Kov |
| Typ základny | 2 kolečka/2 nastavitelné nožičky |
| Typ oddelení | 4hvězdičkové mrazící oddělení |
| Klimatické třídy | Subnormální |
| Klimatické třídy | Normální |
| Klimatické třídy | Subtropický |
| Klimatické třídy | Tropický |
| Objem mrazicího oddílu | 240 l |
| Mrazící kapacita za 24 hodin | 10.8 kg |
| Skladovací doba při výpadku el. energie | 12 hrs |
| Odhadovaná roční spotřeba energie | 150 kwh |
| Display | LED display |
| Ovládání | Elektronické ovládání |
| Nastavitelná teplota mrazničky | Ano |
| Režim odmrazování mrazicího prostoru | Automatický |
| Super zmrazení | Ano |
| No Frost | No Frost |
| Režim Eco | Ano |
| Nádoba na led | Standardní 1x |
| Skleněné police v mrazničce | 2 PC |
| Prostor pro mrazení | 5 zásuvek |
| Osvětlení mrazničky | LED osvětlení |
| Typ chladiva | R600A |
| Počet nezávislých chladicích systémů | 1 |
| Počet kompresorů | 1 kompresor |
| 5 | |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 2 |
| Typ displeje | LED |
| Vestavěný displej | ano |
| Dotyk | |
| Elektrické připojení | 220-240 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Art.nb. | 20011707 |
| EAN kód | 6921727073846 |
| Typ ovládání | Elektronické |
| ano | |
| Oboustranné dveře | ano |
| Pravý | |
| Uchycení dveří | vpravo |
| Barva rukojeti | Bílá |
| Bílá | |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Typ produktu | Svislý mrazák |
| Hloubka brutto | 64,1 cm |
| Výška brutto | 180 cm |
| Šířka brutto | 64,7 cm |
| Klimatická třída | SN-T |
| SN, N, ST, T | |
| 1720 mm | |
| vpravo | |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Hmotnost brutto | 77,101 kg |
| Hmotnost | 71 kg |
| Objem mrazáku | 240 l |
| Objem | 240 l |
Popis produktu
Total No Frost – Už nikdy žádná námraza
Zajišťuje ideální podmínky pro uchování potravin dlouhodobě čerstvých a plných živin tím, že v chladničce nevzniká námraza. To vám ušetří cenný čas, který byste jinak museli věnovat rozmrazování.
Super Freeze – Funkce Super Freeze pro rychlé zmrazení
Užitečná funkce Super Freeze rychle zmrazí jídlo na teplotu -18 °C, a to díky dvěma ventilačním otvorům za horním mrazicím boxem. Potraviny si tak zachovají lepší kvalitu a více tělu prospěšných látek.
Nastavitelné nohy –
Nohy lze vhodně nastavit, abyste zajistili stabilní usazení spotřebiče i na nerovném terénu.
LED displej – Snadné ovládání a perfektní přehled
Na LED panelu si jednoduše nastavíte všechny funkce včetně požadované teploty a budete mít neustále přehled.
Prémiový vzhled – Navrženo s důrazem na detaily
Tato vynikající mraznička vyžaduje minimum místa a nabízí velkou skladovací kapacitu. Díky modernímu plochému designu dveří se dokonale hodí do každé kuchyně.
Reverzní dveře – Volitelný směr otevírání dveří
U této mrazničky si můžete vybrat, zda nastavíte otevírání dveří nalevo či napravo. Jednoduše je tak přizpůsobíte dispozicím kuchyně.
Nízká hlučnost – Skvělý výkon, tichý provoz
Vestavěný ventilátor a kvalitní kompresor se postará o vysoký výkon, přestože o lednici nebude ani vědět. Díky velmi tichému chodu s hlučností 38 dB je vhodná i do kuchyňských koutů spojených s obývacím pokojem.
Přílohy
- Uživatelský návod
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací
- Návod k použití
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací
- Tisk produktových informací