Malé spotřebiče / Pomocník při mixování / Ponorné mixery
Zelmer ZHB6000
EAN13: 59082693577341209 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 209,82 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,005 kg |
| Hmotnost brutto | 1,75 kg |
| Barva | nerez |
| Příkon | 1500 W |
| Drcení ledu | ano |
| Pulzní spínač | ano |
| Nastavitelná rychlost | ano |
| Šlehač | ano |
| Příslušenství pro přípravu kaše | ano |
| Sekáček | ano |
Popis produktu
Tyčový mixér 1200W s plynulou regulací ·Turbo funkce · Odnímatelná nerezová noha· 4 čepele · technologie proti rozstřiku surovin Anti-Splash - Nádoba s odměrkou o objemu 700ml s praktickým silikonovým víkem, Výkonný sekací nástavec s nádobou 500ml - šlehací nerezová metla